Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Yunusemre ilçe Başkanlığına Şebnem Kuzucu getirildi

3 sene önce
530 kez okundu
Yunusemre ilçe Başkanlığına Şebnem Kuzucu getirildi

Türkiye Değişim Partisi Manisa Yunusemre ilçe Başkanlığına Şebnem Kuzucu atandı.

Türkiye Değişim Partisi Yunusemre ilçe başkanı Şebnem Kuzucu atanmasın dan kısa bir zaman sonra ilçe yönetimini oluşturdu ve 26 Mayıs tarihine kongre kararı aldı.

Yunusemre İlçe başkanı Şebnem Kuzucu kendini şu şekilde tanıttı.
” 1973 Kars doğumluyum üç üniversitesi bitirdim. Alternatif tıp uzmanlığı, Ziraat teknikerliği, ve sosyal hizmetler ön lisans mezunuyum. Sosyolog ve aile danışmanlığı yüksek lisans mezunuyum.

Bir dileğim vardı. Vatanıma milletime faydalı olacak bir şeyleri nasıl yapabilirim diye düşünüyordum yıllarca esnaflık yaptım
bir oğlum ve ikiz kızları olan 3 çocuk annesiyim.

Babam subay emekli asker Annem ise ev hanımı olan 4 kardeş de beraber büyüyen bir ailenin kızıyım.
Babam emekli yarbay asker olmasından dolayı cennet vatan güzel Türkiye’mi karış karış gezdim. Doğusu ile Batısı ile bütünleşe aynı sofrada ekmeği tuzu paylaşan yani hamurunda biraz doğu ve batı biraz da güney ve kuzey olan bir benim. Bu yüzdendir ki bana nerelesin dendiği zaman büyük bir gurur ve heyecan ile her zaman. Türkiye’liyim diyorum.
Üç üniversitesi okumama neden olan ay yıldızlığı bayrağımızın serefle dalgalandığı bu
vatanıma ve aziz milletime vefa borcumu nasıl öderim nasıl hizmet ederim diye düşünürken
bir gün yolum.
Mustafa Sarıgül ile kesişti. Konuşmalarını dinledim dinledikçe vizyon ve ideolojisinin benim kişiliğim de nasıl bütünleştiği fark ve idrak ettim idrak ettikçe inandım imanı ilimle destekleyen kimseyi ötekileştirmeyen her kesimi bir gören kimseyi karalamayan adam gibi adam benim gibi vatan, millet ve bayrak sevdalısı bir lider. Olan Mustafa Sarıgül’ün
Projelerini ve hedeflerini dinledim. Ufkunu gördüm. O yüzden degişim için.Türkiye Değişim Partisinde ben varım dedim.

Ben ve arkadaşlarım Yunusemre ilçesinde elimizi yüreğimize koyduk. Var mısınız gençler var mısınız değişim kadınları, anneleri babaları hep birlikte. Değişim için Türkiye Değişim Partisine bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.