Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Okullarda Hayat Boyu Öğrenme ve Spor Kulüpleri Federasyonununda İstifalar Devam Ediyor

3 sene önce
302 kez okundu
Okullarda Hayat Boyu Öğrenme ve Spor Kulüpleri Federasyonununda İstifalar Devam Ediyor

Okullarda Hayat Boyu Öğrenme ve Spor Kulüpleri Federasyonu Hatay il başkanı Murat Uğurlu görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Murat Uğurlu istifa gerekçesini şu şekilde dile getirdi.
“ANTSEVAK (DÜSAV) Antalya Sağlık Turizmi Eğitim Geriatri Rehabilitasyon Engelli ve Sosyal Hizmetler Vakfı (DÜSAV) Hatay il temsilcisi olarak görevlendirildiğimden dolayı 16.03.2018 tarihinde kurucusu olduğumu zannettiğim (MKYK) üyesi olarak
Okullarda Hayat Boyu Öğrenme ve Spor Kulüpleri Federasyonunun Hatay il başkanlığı görevimiz’den şahsım ve yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte kendi isteğimizle görevimizden istifa ederek federasyon ile ilişkimizi kesmiş bulunmaktayız..

Spor, sağlık, eğitim, öğretim, turizm, sosyal hizmetler, güzel sanatlar, kültür sanat, basın, medya, iletişim, ticaret vb.gibi çeşitli konularda her zaman insanlık için ve büyük ve güçlü Türkiye için hizmetlerimizi yapmaya her daim devam ettik ve edeceğiz.

Okullarda Hayat Boyu Öğrenme ve Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Sayın Tahsin Koç başkanımız da dahil olmak üzere federasyonda ve federasyonun tüm kadrolarında bulunan kişiler her zaman dostumuzdur, kardeşimizdir, kimseyle olumsuz bir durum söz konusu yoktur. Devam eden Vakıf ve ileriki süreçte medya ile ilgili görevlerimiz dahilinde gerekli hallerde Tahsin Koç Başkanımla görüşme ve istişarelerimiz devam edecektir.

Bu bağlamda Okullarda Hayat Boyu Öğrenme ve Spor Kulüpleri Federasyonu Hatay il başkanılığı görevimden kendi isteğim ve iradem ile ayrıldığımı kamuoyunun takdirlerine sunarım . Federasyonda birlikte çalıştığımız tüm arkadaşlarıma saygı ve selamlarımı iletiyorum.”dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.