Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Uyuşturucu Madde Suçlarına Karışan  Şahısların Tespiti ve Yakalanmasına Yönelik Operasyon

Uyuşturucu Madde Suçlarına Karışan  Şahısların Tespiti ve Yakalanmasına Yönelik Operasyon

Yalova İl Emniyet Müdürlüğümüz koordinesinde; Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekip Görevlilerimiz tarafından  Uyuşturucu Madde Suçlarına Karışan  Şahısların Tespiti ve Yakalanmasına Yönelik Operasyonel Çalışmalarımız aralıksız olarak sürdürülmüştür.

21.07.2023 günü Ekip görevlilerimiz tarafından yapılan  çalışmalarda Çevre İllerden temin ettikleri uyuşturucu maddeler ile Uyuşturucu Madde Ticareti yapacakları tespit edilen C.Y. ve Y.A. isimli şüphelilerin içerisinde bulunduğu 34 Plaka sayılı araç  takibe alınmış ilimiz kontrol noktasında  müdahale edilmiştir. Araç içerisinde bulunan  şüpheliler yakalanarak ve etkisiz hale getirilmiştir.

Yakalanarak gözaltına alınan C.Y. ve Y.A. isimli şüpheli şahıslara ait araç içerisinde yapılan aramalarda;

470 Gram Kokain Maddesi ele geçirilmiştir.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz tarafından  Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak Suçu ile ilgili yürütülen soruşturma kapsamında  C.Y. ve Y.A. isimli şüpheliler sevk edildikleri adli makamlarca C.Y.  Tutuklanarak Cezaevine gönderilmiştir. A.Y. isimli şüpheli hakkında çıkarıldığı Adli Makamlarca Adli Kontrol Tedbir Şartı Kararı uygulanmıştır.

Yalova İl Emniyet Müdürlüğü koordinesinde Toplumun huzur ve güvenliğinin sağlanması, çocuk ve gençliğin sağlıklı geleceğine dair uyuşturucu madde suçlarının önlenmesine yönelik mücadelemiz kararlılıkla sürdürülecektir.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.