Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Çelik Bahçeli’ye Rapor sundu

Çelik Bahçeli’ye Rapor sundu

Genel seçimlerde MHP Antalya 7.sıra Milletvekili adayı olarak sahada çalışmaları ile göz dolduran Akademisyen Dr. Oğuzhan Çelik MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye seçim sürecindeki çalışmaları kapsayan bir rapor sundu.
Son Genel seçimlerde Antalya Bölgesinde gece gündüz demeden seçim çalışmalarına katılan MHP Antalya 7. Sıra Milletvekili adayı Mahmutlar ’lı Akademisyen Dr. Oğuzhan Çelik MHP Genel Merkezinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeliye kapsamlı bir rapor sundu.

BAHÇELİDEN ALANYA’YA SELAM GETİRDİM
Alanya Basınına destekleri için teşekkür eden Akademisyen Dr. Oğuzhan Çelik “Liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendiyi makamında ziyaret ederek seçim sürecinde yaptığımız çalışmalar hakkında bilgi verip, hayır dualarını ve uzun yoldaki başarı dileklerini aldım. Genel Başkanımıza seçim sürecindeki yapmış olduğumuz saha çalışmalarından oluşan kapsamlı bir raporu sundum. Genel Başkanımızın Antalya’mıza ve Alanya’mıza selamları var. Türk Dünyasının Bilge Lideri, Genel Başkanımızın nazik kabulleri ve şahsıma söylemiş olduğu onurlandırıcı sözlerden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Allah liderimizi başımızdan eksik etmesin” dedi.
ÇELİK ÖNEMLİ GÖRÜŞMELERDE BULUNDU
Dr. Oğuzhan Çelik Ankara ziyaretinde MHP Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadi Durmaz, Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın, Parti Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Antalya Milletvekili Hilmi Durgun ve Afyon Milletvekili Mehmet Taytak ile görüşmelerde bulundu

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.