Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Tora Çolak ve Turan Gençlik Şöleninde Hayranlarıyla Buluştu

2 hafta önce
16 kez okundu
Tora Çolak ve Turan Gençlik Şöleninde Hayranlarıyla Buluştu

Geçtiğimiz Hafta sonu Kartal Jolly Jokerde Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kaptan Mustafa Can’ın organize ettiği ve Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ında katılımı ile dev organizasyon gerçekleşti. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği Gençlik Şöleni akşam 7 gibi DJ Performansı ile başladı. Sahneye daha sonra Tora Çolak çıkarken, gecenin ilerleyen saatlerinde Kazakistan Halk dans topluluğu olan Turan sahneyi aldı. Burada Sahneye çıkan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ gençler tarafından yoğun ilgiyle karşılaştı. Ümit Özdağ gençleri selamlamısının ardından gençler ile bol bol hatıra fotoğrafı çekindi.
Gençlik Şöleninde gençler ücretsiz bu konserde bolca eğlenirken program gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.
TORA ÇOLAK KİMDİR?
Tora Çolak müzik eğitimini A.B.D. Boston’daki Berklee College of Music’te gördü. 2009 yılında ilk single albümünü paylaşan Çolak, ‘’Fizyoloji’yi çıkardı. “Fizyoloji’’ isimli şarkısı ile Avrupa listelerinde ilk 10’a kadar çıkmayı başardı.
TURAN GRUBU KİMDİR?
Kazak halk müziği olarak bilinen Turan Grubu beş üyeden oluşan bir gruptur. Dombra, jetigen, kobız, sıbızgı, şerter, şankobız enstürmanları kullanan Turan Grubu kültüre özgü halk enstrümanları kullanıyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.