Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Anadolu Birliği Partisi İstanbul’a Çıkartma Yapıyor

2 sene önce
173 kez okundu
Anadolu Birliği Partisi İstanbul’a Çıkartma Yapıyor

Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gazetemize Yurtpınar yaptığı açıklamada Anadolu Birliği Partisi yurt genelinde emin adımlar ile koşuyoruz dedi.

 

Yurtpınar başta Genel Başkanımız Bedri Yalçın olmak üzere Genel Başkan vekillerimiz ve Genel Başkan Yardımcılarımız Ülkemizin tüm il ve ilçelerini gezip halkımız ile el ele verip gönül birliği köprümüzü kuruyoruz diyerek konuşmasına devam etti.

 

Halkımız ile bir olup bütün oluyoruz Ülkemizin sorunlarıni konuşup sorunlara yerinde çözüm uretiyoruz dedi.

 

Genel Başkan Yardımcısı Yurtpınar gittiğimiz her il ve ilçemizde halkımızın teveccühüne nayil olduğumuzu görmekten çok mutluyum dedi.

 

Anadolu Birliği partisi Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hamza Yurtpınar İstanbul´da il ve ilçe başkanlarıyla bir araya geliyor çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

 

Genel Başkan Yardımcısı Hamza Yurtpınar Anadolu Birliği partisi salı günü İstanbul´da tüm ilçelerimizde saha çalışmalarına başılıyoruz ayni gün icinde çeşitli partilerden istifalarını verip partimize katılan 1500 kişiyede guruplar halinde parti rozetimizi takacağız allahın izni ile dedi.

 

Yurtpınar sadece İstanbulda değil Ülke genelinde partimize yoğun bir şekilde ilgi alaka var il ve ilçelerde her geçen gün üyelerimiz katlanarak çığ gibi büyüyoruz iktidara yürüyoruz dedi.

 

Son olarak da Genel Merkez Teşkilat Başkanı Hamza YURTPINAR 81 ilimiz 973 ilçemizi tüm köy ve nahiyelerimizi kapı kapı gezeceğiz gönüllere gireceğiz sıkılmadık el dokunulmadık kalp bırakmayacağız yeniden Anadolu diyeceğiz hep birlikte başaracağız inşallah Rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.