Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

ALGC’de açıkladı: Galatasaray’ın şampiyonluk kupası Alanya’ya gelecek

1 sene önce
185 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

İTALİK
Alanya Galatasaraylılar Derneği Başkanı Fatih Uyar, Galatasaray’ın 23. şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti’ni (ALGC) ziyaret etti

ALGC Başkanı Ferit Kesen, Galatasaray’ın şampiyonluğunun ardından ilk ziyaretlerini ALGC’ye yapan Alanya Galatasaraylılar Derneği Başkanı Fatih Uyar ve yönetimine teşekkür etti.
Kesen, Galatasaray’ın her zaman Avrupa’da ülkemizin gururu olduğunu belirterek, 23. şampiyonluğunu kutladı.
‘ŞAMPİYONLUK KUPAMIZI ALANYA’YA GETİRECEĞİZ’
Uyar ise, şampiyonluğun dün kesinleştiğini ve ilk ziyareti ALGC’ye yaptıklarını belirterek, Alanya’daki Galatasaraylılar için önümüzdeki günlerde Şampiyonluk Balosu düzenleyeceklerini söyledi. Uyar, “Şampiyonluk kupamızı da balomuza getireceğiz. Bu, Galatasaray’ın derneğimize vermiş olduğu bir hak. As kadrodan iki futbolcumuzu da balomuza getireceğiz” dedi.
Uyar, Galatasaray’ın bazı eski futbolcuları ile de telefonda görüştüğünü ve Alanya’ya davet ettiğini belirterek “Farklı sürprizlerimiz de olabilir” şeklinde konuştu.
KESEN’E GS FORMASI HEDİYE ETTİ
Alanya Galatasaraylılar Derneği Başkanı Fatih Uyar, ziyaretin sonunda ALGC Başkanı Ferit Kesen’e adının yazılı olduğu bir Galatasaray forması hediye etti. (Haber MERKEZİ)

 

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2544 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.