Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Amasya İl Başkanı Ali Kurttan Açıklama

2 sene önce
305 kez okundu
Amasya İl Başkanı Ali Kurttan Açıklama

Gelecek Partisi Amasya İl Başkanı Ali Kurttan Açıklama;

Değerli hemşerilerim, aylardır Taşova Çambükü köyü ile Amasya’ mız gündeme gelmektedir. Bugün yine bir kısmını paylaşacağım Amasya’ mıza yakışmayan görüntüler oluştu. Meselenin aslı Taşova için organize sanayi bölgesi yapılması. Taşova’ nın hakkımı hakkı. Bunu kim istemez. Elbette Taşova’ ya organize sanayi bölgesi kurulmalı. Ancak bunun yeri verimli tarım arazisi olan yetişmiş ağaçların bulunduğu verimli topraklar mı seçilmeli idi. Sanayi bölgesi için bu toprakların seçilmesi doğrumu idi. Hiç doğru olsa bu görüntüler ortaya çıkarmıydı?

Köylüler civar köylerden alternatif yer verildiği halde burasının seçildiğini söylüyorlar. Bunlar doğru mu? Bu arazinin devlete ait olması bu yanlışı ortadan kaldırır mı?

Gerçekten Taşova için buradan başka alternatif yer yok mu?

Henüz her şey bitmiş değil. Ağaçlar kesildi ama henüz inşaat başlamadı. Yetkililer yan tana gelip daha uyğun bir yer tahsisi yapma şansımız gerçekten yok mu?

Amasya için karar mevkiinde olanlar , başta Sayın Vali bey ve milletvekillerimiz sizlere sesleniyorum. Gerçekten başka bir alternatif yerimiz yok mu?

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.