Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Zafer Partisi Nilüfer İlçe Başkanlığından Süpriz ziyaret

Zafer Partisi Nilüfer İlçe Başkanlığından Süpriz ziyaret

Zafer Partisi Nilüfer İlçe Başkanlığından Beklenen Ziyaret..

 

Zafer Partisi Nilüfer İlçe Başkanı Işıl Esgin’den beklenen hareket geldi ve ilk sivil toplum kuruluşu ziyaretine Tümşad’dan başladı.

Işıl Esgin’in bu anlamlı programına Zafer Partisi İl Başkan Vekili Ali Nur Arabulan ,  Osmangazi İlçe Başkanı Adem Şimşek ve Yıldırım Ilçe Başkanı Hasan Taştan da katıldı.

Zafer Partisi’nin önemli ziyaretinden sonra yöneticiler ile sohbet edip, görüşlerini aldık..

Zafer Partisi Nilüfer İlçe Başkanı Işıl ESGİN;

“Zafer Partisi Nilüfer Ilçe Teşkilatı olarak, Ankara’da yetki belgemizi aldıktan sonra ilk ziyaretimiz Garnizon Şehitliğine gerçekleşmişti..

Nilüfer İlçemizin ilk sivil toplum örgütü ziyareti de, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Bursa Şubesine yapılmıştır.

Türklük bilinciyle yola çıkan, Atatürk çizgisinde Türk Milliyetçilerinin buluştuğu kut’lu bir otağ olan Zafer Partimiz için  ulusal değerlerimiz vazgeçilmezdir.

Bizler için, TÜRK adıyla kurulmuş öz yurdumuzda vatan savunmasında can veren kahraman şehitlerimiz, şehit ailelerimiz,  vatan uğrunda uzuvlarını kaybeden gazilerimiz en değerlilerimizdir!..

Tümşad Bursa Şubesi ziyaretimizde bizi şehit ailelerimizle buluşturan Metin ŞENOL Başkan’a, şehit eşi Sevim GÜRKAN (Başkan Yardımcısı) ve  yönetime teşekkür ederiz.

Metin Şenol Başkan ve yönetimden, şehit yakınlarının ve gazilerimizin  yaşadıkları sorunları içimiz yanarak dinledik..Kahraman askerlerimizin şehadetinden sonra geride kalan yakınlarının resmi kurumlarda, sosyal platformlarda, gündelik hayatta yaşadıkları sorunlar bizi çok düşündürdü.Son 10 yılda sığınmacı istilası yaşayan, Suriyeli, Afganlılar tarafından işgal edilen öz yurdumuzda şehit yakınlarına tanınmayan hakları dinlerken, konunun takipçisi olacağımızı ilettik.

Bir tarafta yurdu yaşatmak için can verenler..Bir tarafta da vatan savunmasından kaçıp yurdumuzu işgal edenler..”Suriyeliler bizim kardeşimiz, onlara da bakalım” diyenler acaba sağlık kurumlarında şehit yakınlarına tanınmayan hakları, şehit yakınlarına layık görülen maaşları hiç araştırdılar mı?

Şehit kanıyla vatan olan bu toprakların parayla yabancılara satılmasına ses çıkardılar mı?

Bir kez daha duyduk ki, gazilerimiz ve şehit ailelerimiz Türkiye Cumhuriyeti Anayasasında kendilerine tanınan haklardan, uygulamada yararlanamıyorlar..Hastahanelerde, tüm sağlık kurumlarında sığınmacı olmadıkları için sorun yaşıyorlar.

Tümşad yönetiminin bize ilettiği sorunları Zafer Partisi Genel Merkezimize iletip, konunun yakın takipçisi olacağımızı bildirdik.

Mihraplı Şehitler Anıtında anı resimleri çekildikten sonra, en kısa zamanda yeniden görüşmek sözüyle ayrıldık.

Bizleri samimi ve candan karşılayan yönetime sevgi ve saygılarımızı sunarız.”

Tümşad başkanı Metin Şenol;

“Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bursa Şube Başkanlığını ziyarette bulunan Zafer Partisi Nilüfer İlçe Başkanı Işıl ESGİN ile birlikte derneğimizi ziyarette bulunan İl, İlçe Başkan yardımcısı ve Başkanlarına bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim.

Zafer Partisinin değerli yöneticileri partilerinin gazi ve şehit ailelerine bakışlarını en üst seviyede tuttukları, yeni kurulan bir parti olarak Türklüğün ve Türk toplumunun kendine yaraşır muhasır medeniyetler seviyesinde yerini alması, Türk toplumunun içerisinden çıkan vatan savunmasında gazi, şehit olan Mehmetçiklerimize her konuda ellerinden gelen tüm imkânları sunmak istediklerini ifade etmişlerdir. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bursa Şube Başkanlığı olarak bizlere halis iyi niyetlerle gelen Zafer Partisi yöneticilerine gazi ve şehit ailelerine yaşamış oldukları, Maaş, Özel Hastane, Ortez Protez, ÖTV ve bir çok konuda sıkıntıları ve çözümleri anlamında gerekli bilgilendirmelerde bulunuldu.

Gazi ve şehit ailelerin sıkıntılarını hiç usanmadan dinleyip çözümü konularında gerekli çalışmaları yapacaklarını ifade eden birbirinden değerli İl ve İlçe yönetim Başkan ve yönetim kurulu üyelerine gazi ve şehit aileleri adına teşekkür ederiz.”

Zafer Partisi İl Başkan Vekili Ali Nur Arabulan;

“Öncelikle bu vatanın savunması için görev yaparken şehit düşen  vatan evlatlarımıza yüce Tanrı’dan  rahmet diliyorum.

Gazilerimize de sağlıklı ve başı dik olarak sürdürebilecek bir hayat diliyorum

Derneği ziyaret etmekteki amacımız; yönetim ile tanışmak ve şehit aileleri ve gazilerimizin  karşı karşıya kaldığı problemleri dinlemek,bilgilenmek bunları kamuoyu ve gerekli mercilerin dikkatine sunmaktır.

Bizler Zafer Partisi olarak Prof.Dr. Ümit Özdağ liderliğinde, Atatürk çizgisinde ve Türk Milliyetçiliğini savunan bir parti olarak Türk Milletinin huzuruna çıkmış bulunmaktayız Atatürk ile, Cumhuriyetle, kuruluş felsefesiyle problemi olmayan bütün vatandaşlarımızı partimize davet ediyoruz ,Bu değerlerin biriyle bile problemi olanları kabul etmiyoruz. Genel Başkanımızın tabiriyle onlara canlarınız cehenneme diyoruz

Bu gün ülkemiz krizlerle boğuşmaktadir. Bu krizleri devlet krizi, milli birlik krizi, ekonomik kriz ve en önemlisi örtülü istila ile ortaya çıkan sığınmacılar krizidir.

Eğer milletimiz partimize teveccüh gösterip partimizi iktidara taşırsa başta sığınmacı krizi olmak   üzere liderimiz sayın  Ümit Özdağ ve liyakatli kadrolarimizla bütün bu krizleri ortadan kaldıracak yegane parti Zafer Partisidir.

Sayın başkanın bizlere vermiş olduğunuz Şehit aileleri ve gazilerimiz hakkındaki bilgilerden çok istifade ettik.  Takipçisi olacağız. Göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakaya çok teşekkür ederiz.”

Osmangazi İlçe Başkanı Adem Şimşek;

“Öncelikle Zafer Partisi Bursa Osmangazi İlçe Başkanlığı olarak vatanı uğruna canlarını fedâ eden şehitlerimizin aziz ruhları şâd olsun diyoruz.Zafer Partisi Bursa Nilüfer İlçe Başkanlığının düzenlediği ziyarete iştirak ederek Şehit yakınları ve Gazilerimizin sorunlarını ve çözüm önerilerini dinledik.Her konuda olduğu gibi Şehit ve Gazilerimiz ile ilgili varolan kanunların uygulanmaması ve gerekli yeni düzenlemelerin yapılmaması üzüntü vericidir.Şehitlerimizin ailelerinin ve Gazilerimizin sorunlarının çözümleri için gerekenlerin yapılmasının takipçisi olacağız…”

Yıldırım Ilçe Başkanı Hasan Taştan;

“Hassasiyetlerimiz dahilinde canlarını, ve uvuzlarını feda eden kahramanlarımızın haklarının mücadelesini veren derneğin  ziyaret  etkinliğine,  Yıldırım İlçe Teşkilatı adına katılmak şahsım adına onure ediciydi.

Ayrıca; Osmangazi ilçe Teşkilatı ve il başkanlığı temsilinde olan kıymetli dava arkadaşlarımızla olmanın mutluluğunun yanısıra; birlik içerisinde yer almak, birlik olunca dirlik olunacağını gösterebilmek bizleri çok güzel yansıttı.

Bundan ötürü Nilüfer İlçe Teşkilatı’na  teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.”

HABER KAYNAĞI: AHMET BAYER

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.