Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Sadettin Saran’a sürpriz teklif

Sadettin Saran’a sürpriz teklif

Adaletin Aydınlığı Partisi ünlü teknik direktör Fatih Terim’den sonra iş insanı Sadettin Saran’a teklif götürüyor. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için düşünülen Saran bir dönem Fenerbahçe Başkan adayı olmuştu.

MustafaBarisDurak Medya’da yer alan habere göre ünlü iş insanı Sadettin Saran’a Belediye Başkanlığı için teklif götürülecek. Adaletin Aydınlığı Partisi ünlü teknik direktör Fatih Terim’den sonra bu kez de Sadettin Saran’ın ismi ön plana çıktı. Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Adaletin Aydınlığı Partisi Genel Başkanı Altuğ Ergüzel,her geçen gün parti olarak güçlendiklerini ve katılımların gerçekleştiğini söyledi. Ergüzel ” Bizler ülkemiz için yola çıkmış insanlarız. Bu doğrultuda ülkemize kimlerin emeği ve desteği geçecek ise her zaman onların yanındayız. Yerel seçimlerde kendi adaylarımız ile çıkacağız. Bu adaylar arasında İstanbul için sayın Sadettin Saran’ın ismi ön plana çıkıyor” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adaylığını ilk açıklayan Ekrem İmamoğlu’dan sonra Sadettin Saran’ın ismi de adaylar arasında yer aldı.

Sadettin Saran kimdir :

İş insanı ve spor yöneticisidir. Kendi adını taşıyan Saran Holding aracılığıyla Türkiye televizyonlarında yayınlanan spor müsabakalarının yüzde 50’den fazlasının yayın haklarını elinde bulundurmaktadır.
Saran bir dönem Fenerbahçe’nin efsane Başkanlarından Aziz Yıldırım’a karşı başkan adayı olmuştu.
Türkiye’nin çeşitli illerinde kullanıma sunduğu spor salonları açan Saran şimdiye kadar 24 tane salon açmıştır

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.