Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

GENÇLER İSTEDİ BAŞKAN AMCALARI YAPTI

4 hafta önce
7 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Yalova’nın ilk büyük ve kapsamlı kay kay pisti açılıyor. 31 Aralık Cumartesi günü saat 15.00’de batı sahil bandı etkinlik alanının yanında gerçekleştirilecek güzel bir organizasyonla gençler, kay kay pistine kavuşacak.

Göreve geldiği günden beri yaptığı çalışmalarla Yalova’da ilklere imza atan Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, gençlerin isteklerini de tek tek yerine getiriyor. Gazipaşa Caddesi üzerindeki 17 Ağustos Parkı’nda yapımına başlanan kay kay pistinde çalışmaların sonuna gelindi.

“Gençlerimizin istekleri bizler için önemli” diyerek sözlerine başlayan Tutuk, “Şehrimizin hemen her köşesinde, her mahallesinde çocuklarımız ve gençlerimiz için yaptığımız park, bahçe, halı saha, çok amaçlı saha gibi çalışmalarımıza bir yenisini daha ekliyoruz. 31 Aralık Cumartesi günü saat 15.00’de batı sahil bandı etkinlik alanının yanında gerçekleştireceğimiz güzel bir organizasyonla kay kay pistimizin açılışını yapacağız. Açılışta Sept konseri, extreme şovlar ve gençlerimize sürpriz hediyelerimiz olacak. Açılışımıza tüm vatandaşlarımız davetlidir” şeklinde konuştu.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1612 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.