Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

İstanbul Gaziantepliler DerneK Üyeleri Yalova da Misafir Edildi

2 ay önce
10 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

30-11-2022 Tarihinde, Ataşehir Gaziantepliler Dernek Başkanı sayın Betül ATAOĞLU hanımefendi, 20 kişilik bir heyetle, Yalova’ ya gelerek misafirimiz olmuşlardır.
Samimi bir hava içerisinde geçen sohbetlerimizde, misafirlerimize derneğimiz hakkında bilgiler verdik ve faaliyetlerimizi anlattık. Kendilerine, Yalova’yı tanıtmak amacıyla, bir araç kiralayarak, kısa bir gezi turu hazırladık. Misafirlerimize, pide ikramında bulunduk ve birer adet Yalova geceleri kolonyası hediye ettik. Misafirlerimiz, geziden ve ikramlarımızdan ziyadesiyle memnun kaldılar ve teşekkür ettiler.

Gezi Programımız :
Sayın misafirlerimiz, Atatürk’ ün benim kentim dediği Cennet Yalova’ ya hoşgeldiniz.
Hep birlikte güzel bir gezi yapacağız.
12:30 Thermalium Hotelden hareket edeceğiz. Üvezpınar köyünün birbirinden güzel evlerinin arasından geçerek Termal’ e ineceğiz.
13:00 Kaplıcaları ile ünlü Termal’ de, mavi çam, ardıç ağaçları ve ortanca çiçeklerinin süslediği yollardan geçerek, rengarenk çiçek bahçelerinin içinde bulunan, Atamızın o muhteşem Köşküne ulaşacağız.
14:00 Köşk gezimizi tamamladıktan sonra, Termal ‘ den hareket edeceğiz. Gökçedere köy merkezinden geçerek, kestane, ıhlamur ve çam ormanları içindeki Ortaburun köyünü takiben, Marmara’nın incisi Çınarcık’ a varacağız. Sahil yolundan, yaylalar ve şelaleler bölgesi Teşvikiye köyüne gideceğiz.
14:30/15:30 Teşvikiye’nin meşhur pidecisi Elif Pidede, lezzetli pidelerinin tadına bakacağız.
15:30 Teşvikiye’ den hareket edeceğiz. Orman ve Marmara denizi manzaraları eşliğinde yol alarak, Yürüyen Köşke ulaşacağız.
16:00/17:00 Yürüyen Köşk gezimizi tamamladıktan sonra, Köşk Kafe’de denize karşı çayımızı içerek yorgunluk çıkaracağız.
17:00 Yürüyen Köşk ‘ten hareket edeceğiz. Yalova Fatih caddesi üzerinden, Türkiye’ nin ilk asfalt yolu olan, Yalova-Termal yolu üzerinden otelimize gideceğiz.
17:30 Otele varış.
Teşekkür ederiz.
Yine bekleriz.
Hoşçakalınız.

Yalova Gaziantepliler Derneği
Başkan Ahmet ÇİÇEK

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1611 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.