Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

TYGD GENEL BAŞKANI AKÇAHANOĞLU POLİS HAFTASINI KUTLADI

2 sene önce
173 kez okundu
TYGD GENEL BAŞKANI AKÇAHANOĞLU POLİS HAFTASINI KUTLADI

TYGD Genel Başkanı Kenan Akçahanoğlu 10 Nisan Polis Haftası’nı kutlayarak Polis Teşkilatı’nın Türkiye’de huzur ve güven ortamının sağlanmasında hayati öneme sahip olduğunu ifade etti.

Polisliğin elzem bir meslek olduğunu belirten Akçahanoğlu, ” Vatandaşların mutluluğunu, refahını ve huzurunu kendine ilke edinen ve bu amaçla 7 gün 24 saat esasına dayalı fedakarca hizmet sunan Polis Teşkilatımızın 177. yılını kutluyorum.

177 yıllık geçmişe sahip olan emniyet teşkilatımız, bir taraftan güvenlik ve huzuru sağlamak için büyük bir emek sarf ederken, diğer taraftan toplumun ahlaki yapısının bozulmaması ve bireylerin topluma faydalı olması yönünde had safhada katkı sunmaktadır. Emniyet teşkilatımız, milletimizin can ve mal güvenliğini koruyan, huzurunu temin ve muhafaza eden bir güvencedir.

Öncelikle ülkemizde huzur ve güven ortamının sağlanması adına görevi başında şehit düşerek, şahadet şerbetini içen tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimiz ve görevleri başında olan tüm polislerimize başarılı bir hayat diliyor, günlerini kutluyorum”şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.