Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

UGK Bursa Kadın Kolları İl Başkanı Yasemin Tiryaki Acar Babalar günü nedeni ile kutlama mesajı yayınladı.

4 hafta önce
102 kez okundu
UGK Bursa Kadın Kolları İl Başkanı Yasemin Tiryaki Acar Babalar günü nedeni ile kutlama mesajı yayınladı.

Uluslararası Gazeteciler Konfederasyonu Bursa Kadın Kolları İl Başkanı Acar mesajında;

“Babalar; ailelerimizin direği temel taşlarıdır. herkesin hayatında zor günlerinde yanında olan, varlığı ile güç veren sıcak bir gülümsemesiyle kalbini ısıtan babaya ihtiyacı vardır. Yaşınız kaç olursa olsun baba faktörü hayatımızın en önemli, hayatımıza değer katanlardır. Ailenin temeli olup, bir çınar ağacı gibi gölgesinde huzur bulduğumuz varlıklardır.

 

Sevgi dolu tavırları, öğüt dolu sözleri ille hayatın tüm yükünü fedakârca omuzlayan babalar, her zaman bizlere verdikleri sınırsız sevgi, destek ve güven nedeniyle babalarımıza şükran borçluyuz. Bir babanın çocuguna bırakacağı en büyük miras ; doğruluk, dürüstlüktür.

 

 

Başkan Acar bu vesile ile çok sevdiği babası Nusret Tiryaki ve çocuklarının babası eşi Abdullah Acar için şu sözleri söyledi.

 

“Canım babam birgün olsun sevginden zerre şüphe etmedim. Beni ne kadar çok sevdiğini ne kadar çok kolladığını farkındayım. Büyüyüp evlenip anne olsamda ben hala senin küçük kızınım. Seni çok seviyorum varlığına duacınım. Babalar Günün Kutlu Olsun . “

 

 

 

Başkan Acar; Babası

Nusret Tiryaki ile

 

 

 

 

“Canım eşim çocuklarımın babası. Dünyayı gezsem çocuklarıma senin gibi merhametli sevgi dolu saran kollayan bir eş belki bulamazdım. İyiki kızlarım senin gibi bir babaya sahip. Seni Çok Seviyoruz. Babalar Günün Kutlu Olsun”

 

 

 

 

Başkan Acar’ın eşi Abdullah Acar kızları İpeksu ve Pelinsu ile

 

 

 

Bu anlamlı günde, Şehit babaları başta olmak üzere, tüm babaların ve baba adaylarının sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir yaşam gecirmesini diliyorum. Tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyorum” dedi

 

Başkan Acar sözlerini Yunus Emre ‘nin ” Baba başa tac imiş, her derde deva imiş. Bir evlat pir olsa da babaya muhtaç imiş” ile noktaladı .

 

Haber

Eylül Akcahanoğlu

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.