Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Ekrem ve Dilek İmamoğlu çiftinden Gülşen’e Destek

2 sene önce
101 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Sarf ettiği sözler yüzünden tutuklanıp cezaevine gönderilen ünlü şarkıcı Gülşen’e bir destekte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve eşi Dilek Kaya İmamoğlu’undan geldi. Çift tutuklanmayı adil bulmadıklarını ve biran önce şarkıcının salıverilmesini istediler.

Bir çok kesimden destek alan ve tutuklanmasının yanlış olduğu savunulan Gülşen’e bir destekte İmamoğlu ciftinden geldi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu “”Bir kişi istiyor diye, bir sanatçı hapse atılıyorsa bu olmaz. Hata yapmış olabilir, hakaret etmiş olabilir ama bu tür davranışların hakkı hapis değildir.” dedi.

Dilek Kaya İmamoğlu’undan Gülşen tiwiti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek Kaya İmamoğlu’da Gülşen’in tutuklanmasını haksız bulduğunu söyledi. Dilek Kaya İmamoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım da şarkıcı için “Kutuplaşmayı artırma amacıyla her geçen gün dahada sert adımlar atılıyor.Gülşen’in tutuklanması böyle bir adımdır.Adalete inancı sarsmayı bir ilke gibi benimseyenlere inat umutla,barışmaya ve birbirimize sahip çıkmaya devam edeceğiz” paylaşımı yaptı. İmamoğlu’nun bu paylaşımı büyük beğeni toplarken bir çok kullanıcı da yorum yaptı.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2544 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.