Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Sarıgül seçim çalışmalarına devam ediyor

1 sene önce
59 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

ZARİF SEVEN

ERZİNCAN -Haberin Devamı CHP Erzincan Milletvekili talibi, Mustafa Sarıgül ve CHP 2. Sıra Milletvekili Adayı Dr. Ufuk Aktaş ile beraber CHP il binasında partililerle bir araya geldi. Kalabalık bir partili grubunun katılmış olduğu etkinliğe 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında çocuklar arasında düzenlenen resim yarışmasına katılan çocuklar ve aileleri de katıldı. Sarıgül çocuklar ve aileleriyle yakından ilgilendi.

Burada konuşan CHP talibi Sarıgül, buradaki çocuklar minnacık elleriyle çizdikleri resimlerin barındırdığı ruhu sadece kendileri bilir ve inanın ki çocuk saflığı neyi gerektiriyorsa onu düşler ve onu çizerler. İçinde hep barış, kardeşlik ve sevgi vardır. Bizim başardıklarımızı onlar dış dünyalarında hep başardılar, çocuklar bizim geleceğimizdir, duygusuyla yapmış olduğumuz bu etkinliğe katılan tüm çocukları alınlarından öpüyorum dedi.

BÜTÜN ERZİNCAN’IN MİLLETVEKİLİ OLACAĞIM

Akabinde seçim otobüsünden halka hitap eden Mustafa Sarıgül, Ben milletvekili olmaya değil, yaşlıların çocuğu, küçüklerin abisi, büyüklerin kardeşi olmaya geldim. Hiçbir parti farkı gözetmeden Erzincan’ın yüzde yüzünü kucaklayacağım, yüzde yüzünün yüzünü güldüreceğim.
Bana oy verenler mutlu olacak, vermeyenler üç ay sonra “Sarıgül adammış keşke oy verseydik” diyecekler. Bize oy vermeyenlerin de hakkını hukukunu koruyacağım.

Haktan, hukuktan ve adaletten ayrılmayacağım. Benim gönlümde varlıklı, sağlıklı ve huzurlu bir Erzincan var. Çalışan, üreten, kazanan bir Erzincan var. Her evde huzur, her evde bolluk olsun istiyorum. Herkesin yapacak işi olsun. Herkesin yiyecek aşı olsun. Herkesin başını sokacağı evi olsun isterim.
EVLERDE TEK BİR İŞSİZ EVLADIMIZ KALMAYANA KADAR ÇALIŞACAĞIM
Erzincanlıları 6 Mayıs’ta, CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla yapılacak mitinge çayır eden Sarıgül, 6 Mayıs’ta Erzincan’da tarih yazacaklarını söyledi. “Sayın Kılıçdaroğlu’nu genel başkan olarak karşılayacağız, cumhurbaşkanı olarak uğurlayacağız” diyen Mustafa Sarıgül sözlerini şu şekilde sürdürdü: Sayın Kılıçdaroğlu, devleti rayına, ekonomiyi yoluna koyar, ülkeyi huzura kavuşturur. Herkesin cumhurbaşkanı olur.
Tarlada, fabrikada üretim, kamuda dürüst idare parolasıyla ülkeyi yönetir

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2544 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.