Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

DÜNYA GENÇLİK KONSEYİ’ 2023 YILININ İLK SEMİNERİ SELAHADDİN EYYUBİ TURİZM MESLEK LİSESİNE

2 ay önce
11 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Dünya Genlik Konseyi 2023 yılı ilk semineri ‘ Selahaddin Eyyubi Anadolu Turizm Meslek Lisesi ‘ Mesleki Eğitim ve Aile Bağları semineri verildi..

Dünya Gençlik Konseyi Genel başkanı Hüseyin Celep ‘ ile yönetim kurulundan Genel sekreter İskender turan Basın Medya Danışmanı Ayson Karabağ

İdari işler Başkanı Zeki Sönmez Hukuk işleri başkanı Ekrem Çatalkaya Kadın Kolları başkanı Nefise Kara katılımda bulundular . Okul Müdürü İskender Turhan beyi açılış konuşmasında Okulumuzun 900’ öğrencisi olduğunu bu tarz seminerlerin öğrencilerimize faydalı olduğunu görüyoruz.

Dünya Genlik Konseyi ile yaptığımız protokolün yapıldığı günden itaberen her ay düzenli olarak olarak okulumuzun öğrencilerine her meslek dalından akademisyen eşliğinde seminerler düzenliyoruz.Genel başkan Hüseyin Celep ‘ Mesleki eğitim ve aile bağları konularını işleyerek öğrecilerimiz suç işlemeden sosyal hayata yeniden entegrasyonunu sağlıyoruz. İş ,eğitim öğrenim , alanlarında adli vaka ,sicil sabıka kaydı oluşmadan ve genel madde bağımlılığı ile ilgili yapılan seminerde.

Dünya Gençlik Konseyi’ Basın Medya Danışman Gazeteci yazar Ayson Karabağ Sosyal medya bağımlılığı konusunda bilgiler aktardı.

Hukuk işleri başkanı Ekrem Çatalkaya ise gençler de suç yaş ortalaması neden suça eğimli oldukları ve aileden kopuk yaşan gençlerin adli sorunlarıdaki oranlar türkiye de okuyan okumayan gençlerin durumları, hakkında öğrencileri bilgiler verildi .

Okul müdür İskender Turhan yapılan seminerde Dünya Gençlik Konseyi Genel başkanı Hüseyin Celep ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1906 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.