Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Zafer Parti’li Adem Şimşek’ten Önemli Açıklama

2 sene önce
251 kez okundu
Zafer Parti’li Adem Şimşek’ten Önemli Açıklama

Başka ülkeden gelip bizi havuzumuzdan etmeye çalıştılar.

 

 

Mudanya Burgaz Mahallesi’nde yaşanan yabancı uyrukluların site sakinlerini darp etmesi olayından sonra açıklamalar geldi. Site sakinleri yaşadıkları korku dolu anları anlattı.

 

Burgaz Mahallesi’nde bulunan Atış Yapı Arya Sitesi sakinleri yaşadıklarını anlattı.

Dün cereyan eden ve yabancı uyruklu kişilerin Mudanya Burgaz’da Atış Yapı Arya Sitesi’nde havuza girmelerine izin vermedikleri için darp ettiği site sakinleri ile birlikte olayı yerinde takip eden Zafer Partisi Bursa İl Başkanı Adem Şimşek, açıklamalarda bulundu.

 

 

İsmini vermek istemeyen bir site sakini, ” Biz havuz başındayken kalabalık bir grup gelmeye başladı. Bir süre sonra argo konuşmalar başladı. Sonra zaten olaylar oldu. Biz polisi aramaya çalıştık. O sırada kaygan zemin levhası, sandalye fırlattılar. Bir şeyler havada uçuşuyordu. Akabinde siyah gömlekli bir adam geldi. Diğerleri kaçarken o terlik savurdu. Başka ülkeden gelip bizi havuzumuzdan etmeye çalıştılar. Çocuklarımız tedirgin. ‘Yine gelecekler mi? Yarın havuza girebilecek miyiz?’ diye soruyorlar. Yaşadığımız duruma bakın. Parmakla gösterip tehdit ettiler. Hala şoktayız. Kimde, nerde hakkımızı arayalım? Bilemiyoruz gerçekten” diye konuştu.

Başka bir site sakini ise, ” Kendi sitemizde sandalyeler kafamıza fırlatıldı. Kadınlar, çocuklar yerdeydi. Küfürler edildi. Telefon ve gözlüklerimiz çalındı. Ne söyleyebiliriz ki?  Kendimizi savunmaya çalışsakta bir yere kadar” ifadelerini kullandı.

 

Zafer Partisi Bursa İl Başkanı Adem Şimşek, ” Yaşanan olay son noktadır. Bu arsızlık bir yere kadar. Vatandaşımızın güveni sarsıldı. Yapılacak bir şey bekliyorlar. Olayı haber aldığımızdan beri burada, vatandaşımızın yanındayız. Şunu sorgulamalarını istiyorum; Bu insanlar, bu güveni nereden alıyor? Kim veriyor bu cesareti? Vatandaşlarımız bunu düşünsünler. Biz şu an olduğu gibi her zaman yanlarında olacağız. Olayın takipçisi olacağız” diye belirtti.

 

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ da sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

 

“Türkiye’de hiç kimsenin aklına oturmadığı bir sitenin havuzuna zorla girmek gelmez. Bunu yapsa uyarılınca gider.15 Suriyeli zorla giriyor ve site sakinlerini dövüyor. Hem paramızı harcıyor hem evimizi basıp dövüyorlar. Gönüllüsü falan yok. Gerekirse ZORLA gidecekler.”

Kaynak Ahmet Bayer

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.