Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Yalova Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu Emekliye Ayrıldı

11 ay önce
144 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Yalova İl Emniyet Müdürü olarak teşekkür etti Yalova halkına görevime başladığım günden bugüne kadar siz meslektaşlarımla, halkımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için gece gündüz demeden, her türlü şartlarda büyük zorluklara katlanarak omuz omuza birlik ve beraberlik içerisinde görev yaptık. Bu dönem içerisinde Yalova İli genelindeki suç oranlarında önemli derecede düşüş sağlanmıştır. Bunu, siz değerli meslektaşlarımın fedakâr, azimli ve kararlı çalışmaları neticesinde hep birlikte başardık.

Sevgili meslektaşlarım, aranızdan ayrılacağım şu günde inanıyorum ki; Teşkilat olarak daha çok çalışmak ve gayret göstermek zorundayız. Hedefimiz, görev alanımıza giren tüm hizmetleri vatandaşlarımızın memnuniyetini ve toplumun desteğini de alarak, sürekli gelişen, etkin, verimli, çağdaş, ulusal ve uluslararası alanda örnek teşkil edecek bir anlayışla gerçekleştirmek olmalıdır.

Üniformanızdaki ay yıldızlı bayrağın sorumluluğunu bir an olsun aklınızdan çıkarmayınız. Vatandaşlarımıza karşı yapıcı olmaya, hukukun genel prensipleri ve mevzuat çerçevesinde yardımcı olmaya devam edeceğinizden hiçbir kuşkum yoktur.

Değerli meslektaşlarım, devletimizin ve milletimizin selameti uğruna hayatlarını feda eden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize uzun ömürler dilerken, hepinize bundan sonraki meslek hayatınız ve özel yaşamınızda ailelerinizle birlikte sağlık ve mutluluklar temenni ederim.

Hakkınızı helal ediniz. Bende, varsa hakkımı sizlere helal ediyorum. Allah’a emanet olunuz. Allahaısmarladık.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2544 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.