Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

OMRAN TRK DESTEĞİ İLE “HARMANLAR AİLE SAĞLIK MERKEZİ” AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

3 hafta önce
13 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

KORUYUCU sağlık hizmetlerinin önemi ve yaygınlaştırılması hedefiyle Çınarcık’ta hayırsever iş adamı Abdülaziz Kaşifoğlu desteğiyle “Harmanlar Aile Sağlık Merkezi” faaliyete başladı.

Düzenlenen açılış törenine Yalova Valisi Muammer Erol, İl Sağlık Müdür Dr. Emrah Eray, Çınarcık Kaymakamı Cemil Aksak, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, Omran TRK şirket Yönetim Kurulu Başkanı Abdülaziz Kaşifoğlu, Omran Trk Şirketi Yönetim Kurulu Üyesi ve NEMA Derneği Başkanı Hamd Alalı, Çınarcık ilçe protokolü ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

VALİ EROL:’ÇINARCIK HALKIMIZA HAYIRLI OLSUN’
Yalova’ya sundukları hizmet, yatırım ve desteklerinden dolayı OMRAN TRK şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Abdülaziz Kaşifoğlu ile şirket Yönetim Kurulu Üyesi ve NEMA Dernek Başkanı Hamd Alali’ye teşekkür eden Yalova Valisi Muammer Erol,’ Bugün çok önemli bir hizmet noktasının açılışını hep beraber sağlamaktayız. İlimize yatırımı olan OMRAN TRK firması ve yönetimine teşekkür ederim.’ dedi.

İL SAğLIK MÜDÜRÜ ERAY:’VATANDAŞLARIMIZA DAHA KALİTELİ HİZMET SUNULACAK’
Harmanlar Aile Sağlık Merkezinin kiralanma sürecinde Omran TRK şirketi ile İl Sağlık Müdürlüğü arasında imzalanan protokolde binanın iç kısım tadilatı yapıldığını belirten İl Sağlık Müdürü Dr. Eray,’ Çınarcık ilçemizde ikinci bir aile sağlık merkezine kavuştuk. Vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet sunulacak olmasından gurur duyuyoruz. ‘ dedi.

BAŞKAN SOYER’DEN, OMRAN TRK ŞİRKETİNE TEŞEKKÜR
OMRAN TRK firmasının özellikle Çınarcık’a ciddi yatırımları olduğunu ifade eden Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer ise,’ Aile Sağlığı merkezi ve Aile Hekimliği Birimlerinin açılması hususunda önemli bir adım atıldı. Vatandaşlarımızın sağlıklarının korunması noktasında Harmanlar Aile Sağlık Merkezi ilçemizde faaliyete başladı. Bu noktada binanın tüm işlerinin yapımı ile birebir ilgilenen Omran TRK Yönetim Kurulu Başkanı Abdülaziz Kaşifoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi – NEMA Dernek Başkanı Hamd Alali’ye teşekkür ediyoruz.’ İfadelerine yer verdi.

iŞADAMI KAŞİFOĞLU: ‘İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN’
HARMANLAR Aile Sağlık Merkezinin Çınarcık İlçesine hayırlı olması temennisinde bulunan Omran TRK şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Abdülaziz Kaşifoğlu,’ Şirketimiz ile Yalova İl Sağlık Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile inşaat işlerini tamamlaıp, aile sağlık merkezimizin açılışını gerçekleştirdik. Bizleri bu özel günümüzde yalnız bırakmayan Yalova Valisi Muammer Erol’a, İl Sağlık Müdürü Dr. Erhan Eray’a, Çınarcık Kaymakamı Cemil Aksak’a, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’e, Çınarcık Belediye Başkan Yardımcısı Murat Savaş’a, Çınarcık İlçe Sağlık Müdürü Dr. Muhsin Abbasioğlu’na, Çınarcık Emniyet Müdürü Eyüp Mol’a, AK Parti Çınarcık İlçe Başkanı Hüseyin Günay’a, OMRAN TRK şirketimiz Yönetim Kurulu Üyesi ve Nema Derneği Başkanı Hamd Alali’ye teşekkür ediyorum. Marmaramızın incesi Çınarcık’a hayırlı olsun. Yalova’miza desteğimiz sürecek.’ diye konuştu.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 634 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.