Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

İSLAMIN VE HİZMETKARLARI DENEĞİ GENEL BAŞKANI GAZİ SAVAŞ ÇELİK, İSLAMIN YÜCELMESİ.

İSLAMIN VE HİZMETKARLARI DENEĞİ GENEL BAŞKANI GAZİ SAVAŞ ÇELİK, İSLAMIN YÜCELMESİ.

İslamın ve Devletin Hizmetkârları Derneği Genel Başkanı Sayın Savaş Çelik Basın açıklamasında,
şu ifadelere yer verdi.”

İslamın yücelmesi ve unutulmadan eksiksiz gelecek nesillerimize aktarılması için gösterdiğimiz gayretimiz Yüce Rabbimiz tarafından ödüllendirilerek önümüz açılmaktadır. elhamdulillah,

Yer yüzünde Yüce Rabbimizin Hz. Muhammed Efendimize tebliğ ettiği bu mübarek islam coğrafyasında kalplerimiz dillerimiz ellerimiz yeri göğü yaratan rabbimize dualarla buluşurken bizleri de islam’dan nasibimizi almanıza vesile olmaktadır.” dedi.

Bizler Yüce Rabbimize iyi örnek bir kul Hz. Muhammed efendimize örnek ümmet olmak çevremize önermek insan akraba ve hısımlarımıza örnek kavim eş ve dostlarımıza’ da örnek dostlar olmak nasibini bizlere bahşeyleyen Yüce Rabbimize hamdolsun.”

Bizler’de Atalarımız gibi İslam sancaktırlığımızı aldığımız kutsal emanet’lerinizle kutlu yolda İslam alimlerimizin mübarek izlerinden ilerletmeye devam ediyor olacağız. inantla gelecek nesillerimize de şerefli tertemiz islam dinimizin emrettiği gibi de teslim edeceğiz.”

Yüce Rabbim den dilediğimiz bilerek yada bilmeyerek işlediğimiz günahlarımız da çalışmalarımız’ da kusursuz okunursa tövbe kapıları her zaman açıktır. diye Kuran’ı Kerim de bizlere müjdesini esirgemeyen Rabbimize sığınırız af dileriz.merhamet bekleriz.

Rabbim bizleri de iyi kullarında. İmanlı kullarından şerefl kullarından eylesin.”dedi

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.