Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

VATAN OCAKLARI EĞİTİM KÜLTÜR YARDIMLAŞMA DERNEĞİ HIZLA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR.

VATAN OCAKLARI EĞİTİM KÜLTÜR YARDIMLAŞMA DERNEĞİ HIZLA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR.

Vatan Severler Partisi Çatısı altında yer alan. “Vatan Ocakları Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneğimiz resmi
çalışmalarına başladı. Her geçen gün hızla büyüyerek devam etmektedir.

Vatan Severler Partisi Kurucu Lideri Genel Başkanı Yılmaz Gülümser yazılı basın açıklamasında. “Şunları söyledi.”

Türkiye de ve yurt dışında yaşayan Aziz Türk Milletimizin yoğun ilgisi ve katılımıyla gerçekleştirilen teşkilatlanma çalışmaları kapsamında devam etmektedir.

Vatan Ocakları Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneğimiz Türkiye de il ve ilçe Başkanları teşkilat yönetim kurulu üyeleri ile yurt dışında da Temsilciliklerimiz de teşkilatlanma çalışmaları kapsamında devam ediyor olacağız.

Vatan Ocakları Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneğimiz çatısı altında bir çok yerden bir çok bölgeden bir çok değerli kardeşlerimizle beraber ilerlemekteyiz, ilerlemeye de devam ediyor olacağız.

Aziz Türk Milletimizin iyi gününde de kötü gününde birlik beraberlik içerisinde saygıyla sevgiyle hiç bir etnik köken hiç bir bölge hiç bir dini inanış hiç bir dil farkı gözetmeksizin kardeşçe yaşamak yardımlaşmak dayanışmak amacıyla ilerleyeceğiz.

Vatan Ocakları Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneğimiz çatısı altında Türkiye de ve yurt dışında yaşayan Aziz Türk Milletimizin Merhametli güzel yürekli insanlarımızla ihtiyaç sahibi mazlum iyi kalpli insanlarımızın birlik beraberlik içinde hareket ediyor olacağız.

Vatan Ocakları Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneğimiz de böyle güzel insani sosyal sorumluluk kapsamında ilerlemekten de büyük onur duyarız.

Vatan Ocakları Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneğimiz Kurucu Lideri Genel Başkanı Yılmaz Gülümser sözlerine şöyle devam etti.”

Türkiye genelinde ve yurt dışında ki kıtalarda ülkeler de eyaletler de il ve ilçelerde de ki Temsilciliklerimizle iyilik sağlık güven ve kardeşlik çerçevesinde Yüce Türk Devletimiz ve Aziz Türk Milletimiz hareket ediyor olacağız.

Bizlere katılımlar sağlayıp görev alan gönül veren bütün değerli
kardeşlerimize hepinize teşekkürler ediyorum. sevgiler selamlar sunuyorum.
Sizlerle birlikte yürümekten gurur duyuyorum.

Önceliğimiz Türkiye Cumhuriyetimiz.
Türkiye Cumhuriyetimiz Hepimizin’dir

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.