Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Osmangazi İlçe Bakanlığı Zafere Koşuyor

1 ay önce
35 kez okundu
Osmangazi İlçe Bakanlığı Zafere Koşuyor

OSMANGAZİ İLÇE BAŞKANLIĞI ZAFERE KOŞUYOR.

 

 

Zafer Partisi Bursa Osmangazi İlçe Başkanlığı, Sığınmacı ve Kaçakların gönderilmesi için 10 milyon imza kampanyası ve üye kayıt çalışmaları kapsamında Bursa’ nın Kalbinde tanıtım standı kurdu.

 

Zafer Partisi gönüllüleriyle buluşup, Sığınmacı ve Kaçakların gönderilmesi için 10 milyon imza kampanyası ve üyelik kayıt çalışmaları kapsamında kurulan tanıtım standına İl Başkanı Adem Şimşek, Genel Başkan Baş Danışmanı, Genel İdare Kurulu Üyesi Bayram Kazancı, İL Yönetim Kurulu Üyeleride katılım sağladı. Yüzlerce Zafer Partilinin ziyaret ettiği üye kayıt standında üyelik başvurusunda bulunan vatandaşların üyelik kaydı yapıldı.

 

Her geçen gün yeni üyelerle gücüne güç katan Zafer Partisi Osmangazi İlçe Başkanlığı, Osmangazide stand açarak vatandaşın talebine cevap vermeye çalışacak. Her akşam farklı bir mahallede ev ev sokak sokak dolaşarak ” Sığınmacı ve Kaçakların gönderilmesi için 10 milyon imza kampanyası ve yeni üyeler kazandıran Zafer Partisi Bursa Osmangazi İlçe Başkanı Turgay Şimşek ve yol arkadaşları kendilerine ulaşamayan vatandaşlar için stand çalışması yaparak gelen taleplere cevap vermeye hazırız” dedi.

 

Bursa İl Başkanı Adem Şimşek, Genel Başkan Baş Danışmanı, Genel İdare Kurulu Üyesi Bayram Kazancı, İL Yönetim Kurulu Üyeleri ve İL Gençlik Kolları Başkanlığının katılım sağladığı saha çalışması Osmangazi İlçe Başkanlığı tarafından sığınmacı ve kaçakların yoğun olduğu bölgede Pazar Pazarından başlandı. “Türk esnaf ve halk tarafından coşkuyla karşılanan Zafer Partisi heyeti, sığınmacılar tarafından da meraklı gözlerle takip edildi.”

 

Zafer Partisi Bursa Osmangazi İlçe Başkanı Turgay Şimşek yaptığı açıklamada, Zafer Partisi iktidarında Türkiye tekrar Türklerin olacaktır. Hizmet etmeye Ant içtik. Bu kutlu yolda Bursalı hemşerilerimizi Son Kale ve Son Savunma Hattı olan Zafer Partisi ‘ ne bekliyoruz” dedi.

Kaynak Ahmet Bayer

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.