Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

HANGİ YÜZDESİN

4 hafta önce
54 kez okundu
HANGİ YÜZDESİN

insanların iki yüzü vardır sahte ve gerçek olanları. Bu iki maskeli yüzler arasında sırasına göre kullanan da var tek olarak seçimini kullananlar da.

Sahte olan yüzler olması gerekenleri olmuş gibi gösterip, iyiymiş gibi yapıp her türlü kötülüğe açık olup özenti içerisinde , ulaşmakta zorluk çektikleri şeyleri farklı gösterip yanıltanlardır.

Her türlü hileye, yanlışa, kötülüğe yatkın olduklarından bukalemun misali tanınması da en zor olan yüzlerdir.

Sahte yüzde olanlar politiktir Her ortama uyar sevgi değer gibi yargıları gösterirmiş gibi yaparak ilgi çekmeye çalışırlar kendilerine o kadar mükemmel gösterirler ki karşısındaki kişinin algılarının çok açık olması gereklidir.

Hepimizin hayatında bizi üzen hayal kırıklığına uğratan insanlar ve arkadaş bildiklerimiz olmuştur.

Dostluğun sahteliğe döndüğü arkadaşlığın menfaat içinde gelişmekte olan bir dünya da yaşamak vede doğru insanı bulmak her geçen gün dahada zorlaşmakta.

Bunun için vücut dilini çok iyi bilmek gerek insanların ifadeleri kendine ele verebiliyor buna göre alınan önlemler yanılgıya izin vermiyor.

Yüzlerin sahteliği kullanan kişinin karakteri ile eşittir. Neden niçin kullandığı bu yola başvurduğu saklanmak istedikleri altında travmatik nedenler mutlaka vardır.

Ne kadar acıdır ki zaten normal insan da kalmadı çevremizde
herkesin problemi yüzünde okunur hale geldi insanların yalnızlaşması bu sebepten.

Sorunlu insanların bir o kadar sorunlarını yüklenmek artık ağır gelmekte, negatiflik içinde dünyaya bakan insanlar çevresini de olumsuz zehirlemekte.

Varsın sahte dostluklar içerisinde olunacağına kaliteli yalnızlığın paylaşımında olalım en azından canımız yanmayacak daha sağlıklı olacaktır.

Sevgiye sarılın size iyi gelecek tek şey budur.

Emel Araz

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.