Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Yeşilçamın Sultanı Yasemin Ünlü, Yönetmen koltuğunda

Yeşilçamın Sultanı Yasemin Ünlü, Yönetmen koltuğunda

Türk sinemasının sultanlarından Yasemin Ünlü bir döndü, pir döndü. Yeşilçamın Sultanı Ünlü, Yönetmen koltuğunda.

1980 ve 90 lı yılların ünlü Yeşilçam yıldızı Yasemin Ünlü, ara verdiği sinemaya yönetmen olarak döndü.
Yasemin Ünlü, uzun süren bir sessizliğin ardından döndüğü sinemada, yakın bir zamanda önemli bir özel kanalda yayınlanacak olan dizi filmin yönetmen koltuğunda oturacak.
Karadeniz Bölgesinde, şirin bir Anadolu şehrinde çekimleri yakın zamanda başlayacak olan dizi de Yeşilçam kökenli oyuncular ağırlıkta olarak yer alacak.
Otuzdan fazla ana karakterin yer alacağı dizide ,yurdum insanı birbirinden ilginç ve dikkat çekici karakterler yer alacak.
Türk sinemasının ünlü ismi Yasemin Ünlü, yakın bir zamanda çekimlerin başlayacağını ifade ederek ” Önemli bir özel kanala çekeceğimiz dizi filmle ilgili olarak, mekan ve oyuncu seçimlerimiz önemli ölçüde tamamlandı. Yeşilçam emekçisi oyuncu arkadaşlarımız ağırlıkta olarak dizi filmde yer alacak. Otuzdan fazla ana karakter var. Oyuncu arkadaşlarla görüşmelerimiz tamam. Kamera arkası ekip Karadeniz’in şirin bir şehrinde çalışmaları sürdürüyor, şu an bende oradayım . Çalışmalarımız çok iyi gidiyor. Yönetmen koltuğunda olmak çok heyecan verici olmakla birlikte çok anlamlı bir görev. Yardımcı yönetmen arkadaşım da bir bayan. Görüntü yönetmenimiz çok ünlü bir isim. Yapımcımız beyefendi her şeyin en iyi olması için çok mücadele veriyor. Dizimizin basın danışmanı ve ana kadro oyuncularımızdan Alanya’lı gazeteci oyuncu, değerli arkadaşım Zeki Demir. Çekimlerimiz başlayınca bol bol haberlerimizin kamuoyu ile paylaşılacağın dan eminim. Bizi izlemeye devam edin ” dedi.
Türk sinemasının sultanlarından olan Yönetmen Yasemin Ünlü, yakın zamanda dizi film çekimlerinin başlayacağına dikkat çekip, Yeşilçam emekçisi oyuncu ekibinin ve konusu itibarı ile dizi filmin çok konuşulacağını ifade edip ” zor ama tatlı ve heyecanlı bir görev. Gümbür gümbür geliyoruz”dedi.
Haber: Zeki Demir

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.