Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

MHP’Lİ TUĞBA ŞENTÜRK YILMAZ: “ÖNCELİĞİMİZ DEPREMİN YARALARINI SARMAK”

1 sene önce
81 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Bursa Karacabey ilçe seçim çalışmaları kapsamında saha çalışmalarına devam eden MHP 1. Bölge Milletvekili Adayı Tuğba Şentürk Yılmaz, “Önceliğimiz depremin yaralarını sarmak” dedi.

MHP 1. Bölge Milletvekili Adayı Tuğba Şentürk Yılmaz, seçim çalışmalarına son sürat devam ediyor. Karacabey’de vatandaşlarla buluşan Yılmaz, seçim projelerini anlatı. Yılmaz, “14 Mayıs 2023 seçimlerinden sonraki ilk gündemimiz ve önceliğimiz yaşamış olduğumuz büyük depremin yaralarını sarmak ve hasarlarını onarma çalışmalarına devam ederken 650 bin konutu acil şekilde inşa edip Depremzede ailelerimize teslim etmektir. İkinci gündemimiz sosyal ve ekonomik reformlarla toplumsal refah ve rahatlamaya sağlayarak bu refahı toplumun her kesimine yaymaktır. En önemli gündemlerimizden biri de dün olduğu gibi bugün de terörle mücadeleye kesintisiz bir biçimde devam edip bunu mutlak bir zaferle sonuçlandırarak bu kanlı döngüyü ülkemizin gündeminden tamamen çıkarmaktır. Dördüncü gündemimiz adalet, sanayi, sanat, eğitim, ulaşım, sağlık, spor, teknoloji, iklim değişikliği gibi evrensel öneme sahip alanlarda yeni yüzyıl Türkiye’sinin ruhunu kavrayan yapısal dönüşüm hamlelerini mümkün olduğunca hızlandırmak ve ülkemizin yeni yüzyılında olduğundan çok daha güçlü bir hale gelmesini sağlamaktır. Son olarak önemli gündemlerimizden biri de komşular ile iyi ve dostane ilişkiler geliştirmenin yani sıra Türk dünyası ile sağlam diyaloglar kurmaktır. Tüm bunları yapabilecek güce de enerjiye de sahibiz. Bu bayrağı, bu vatanı, bu milleti çok seviyoruz ve bu ülkenin bölünmez bütünlüğüne karşı olan her türlü söylem ve eylemin karşısındayız.”

TUĞBA ŞENTÜRK YILMAZ KİMDİR?

1993 yılında Trabzonlu bir ailenin ilk çocuğu olarak Bursa’da doğmuştur. Lise öğrenimini Bursa Anadolu Kız Lisesi’nde tamamlamış, Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2016 yılında mezun olmuş, 2017 yılında Bursa ilinde serbest avukatlık yapmaya başlamıştır. 2018 yılından bu yana Milliyetçi Hareket Partisi Bursa İl Başkanlığı Hukuk ve Siyasi İşler komisyonunda görev yapmaktadır. Türk Hukuk Enstitüsü Bursa Şubesi Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi ve başkan yardımcısıdır

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2544 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.