Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

ZAFER PARTİSİ’NDEN MEHMET ŞAHİN’E ADAYLIK TEKLİFİ!

ZAFER PARTİSİ’NDEN MEHMET ŞAHİN’E ADAYLIK TEKLİFİ!

Zafer Partisi Mahalli İdarelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yakup Kaptan, Bölge Başkanı Emrah Kurhan, Antalya İl Başkanı Mert Özmutlu ve Alanya İlçe Başkanı Mehmet Yıldırım Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin’i Çözüm Ofisi’nde ziyaret etti.

Geçtiğimiz mayıs ayında yapılan genel seçimlerde Alanya’da aldığı oy ile takdir kazanan Zafer Partisi’nin üst düzey yöneticilerinin,Mehmet Şahin’i Çözüm Ofisi’nde ziyaret etmeleri gündeme bomba gibi düştü.

2024 Mart ayında yapılması planlanan yerel seçimlerden iki yıl öncesinde,hiçbir parti ismi telaffuz etmeden belediye başkanlığına adaylığını açıklayan Şahin, halkın içinde çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ederken;Zafer Partisi’nden yapılan üst düzey ziyarette kendisine belediye başkan adaylığı teklif edildiği öğrenildi.

Çözüm Ofisi’nde gündem ile ilgili değerlendirmelerin yapıldığı ziyaretin ardından, yemek için Dim Çayı’nda bir restorana geçildiği öğrenildi.

Yapılan görüşmeler sonrası Alanya Zafer Partisi İlçe Başkanı Mehmet Yıldırım ve Basın Sözcüsü Oğuz Yıldırım açıklamalarda bulundu.

Mehmet Şahin’e adaylık teklifi yapıldığını açıklayan Basın Sözcüsü Yıldırım “Bilindiği üzere yaklaşık 10 gün önce Alanya Belediye Başkan Adayı Sayın Mehmet Şahin ve ekibi davetimiz üzerine teşkilatımızı ziyarete gelmişti. Bugün Genel Başkan Yardımcımız Sayın Yakup Kaptan, Bölge Teşkilat Başkanımız Sayın Emrah Kurhan, İl Başkanımız Sayın Mert Özmutlu ve İlçe Başkanımız Sayın Mehmet Yıldırım ile kendisine iadeiziyaret gerçekleştirdik. Kendisine partimizden aday olma teklifinde bulunduk. Mehmet Bey, Alanya halkıyla istişare ettikten sonra cevap vereceğini söyleyerek; Herşey Alanya’mız için” dedi.

Zafer Partisi İlçe Başkanı Mehmet Yıldırım ise “Mehmet Şahin Zafer Partisi’ne ziyaretinden sonra bizi ağırladı. Alanya’da partimize Mehmet Şahin Başkanımız katılırsa, Alanya’mız için çok güzel olacağına inanıyoruz. Biz Zafer Partisi olarak Mehmet Başkanımızı aramızda görmek istiyor ve beraber çalışmak istiyoruz. 31 Mart akşamı Alanya’nın Zafer Partisi ve Mehmet Şahin ile kazanmasını çok istiyoruz. Mehmet Başkanıma şimdiden başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin ise “Zafer Partisi mayıs ayında gerçekleştirilen genel seçimlerde halkımızın teveccühünü almış bir partidir. Genel Başkan Sayın Ümit Özdağ ve ekibi başarılı bir seçim süreci geçirdiler. Görüyorum ki yerel seçimler için de aynı gayretli çalışmalarına devam ediyorlar. Bugün de Mahalli İdarelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yakup Kaptan, Bölge Başkanı Emrah Kurhan, Antalya İl Başkanı Mert Özmutlu ve İlçe Başkanı Mehmet Yıldırım tarafıma bir ziyaret gerçekleştirdiler. Çözüm Ofisi’mizde gerçekleştirdiğimiz sohbetimiz sonrası birlikte yemek yedik ve sohbetimize devam ettik. Daha önceden belirttiğim gibi,biz nereden aday olacağımıza Alanya halkının da fikrini alarak karar vereceğiz. Ben nazik ziyaretleri ve davetleri için kendilerine çok teşekkür eder; başarılı çalışmalarının devamını dilerim.” dedi.
Haber:Zeki Demir

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.