Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

CHP milletvekili Ö.Fethi Gürer, ekonomik krizlerin neden olduğu mağduriyete dikkat çekerek, Meclis kürsüsünden siyasi iktidara çağrıda bulundu:

CHP milletvekili Ö.Fethi Gürer, ekonomik krizlerin neden olduğu mağduriyete dikkat çekerek, Meclis kürsüsünden siyasi iktidara çağrıda bulundu:

Mehmet Çatakçı
Gürer: Milletin belini büken zam
ve vergileri hemen durdurun
Gürer: Emeklinin hakkını bir an önce verin
Gürer: Oy alabilmek uğruna ekonomik dengeleri altüst eden AKP hasarın ağır faturasını vatandaşa kesti
Gürer: AKP çay kaşığıyla verdiğini kepçeyle alıyor
CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Meclis Genel Kurulunda yaptığı konuşmada, seçim öncesinde oy alabilmek için ekonomik dengeleri altüst eden AKPnin, seçim sonrasında ise hasarın faturasını vatandaşa kestiğini belirtti.
Siyasi iktidara çağrıda bulunan CHP Milletvekili Ömer Fethi Gürer, milletin belini büken zam ve vergilerin hemen durdurulmasını, aylıkları açlık sınırının çok altında kalan emeklilerin hakkının da bir an önce verilmesini istedi.
EKONOMİK KRİZLERİN NEDEN VE SONUÇLARI…
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, TBMM Genel Kurulunda söz alarak, ülkemizde seçimden sonra etkisin daha da ağır şekilde hissettiren ekonomik krizlerin neden ve sonuçlarını sıraladı.
AKP OY UĞRUNA DENGELERİ ALTÜST ETTİ
AKPnin seçin öncesinde oy alabilmek uğruna ekonomik dengeleri altüst ettiğini anımsatan CHP Milletvekili Ömer Fethi Gürer, seçimden hemen sonra oluşan büyük hasarın ağır faturasının ise yine halka kesildiğini belirtti.
FATURA VATANDAŞA KESİLDİ
AKPnin seçimi devletin parasıyla kazandığını kaydeden CHP Milletvekili Ömer Fethi Gürer, seçimden sonra ise bunun bedelinin halka acı bir şekilde ödettiriliyor olduğuna işaret etti.
AKP, ÇAY KAŞIĞIYLA VERDİĞİNİ KEPÇEYLE ALIYOR
KDV ve harçlar üzerinde dolaylı vergiler ve artışlar ile ek vergiler ve kamunun ürettiği mallara yapılan zamların ardı arkasının kesilmediğine dikkat çeken CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Sabit ve dar gelirlilere yapılan sınırlı artış daha cebe girmeden eridi. Çay kaşığıyla verilen kepçeyle geri alınıyor. Kira, gıda, ulaşımdaki fahiş artışlar, yoksullaşan kesimlerin belini iyice büktü dedi.
EMEKLİNİN AYLIĞI AÇLIK SINIRININ BİLE ALTINDA KALDI
Emekliler için verilen en düşük aylığın, asgari ücret seviyesine dahi çıkarılmadığı için büyük mağduriyet yaşandığını anlatan CHP Milletvekili Gürer, emekli aylıklarının açlık sınırının altında kaldığını ifade etti.
Bu gidişin zengini zengin edip dar gelirliyi yoksullaştırdığını belirten Gürer siyasi iktidara çağrıda bulunarak, Zam ve vergi zulmünü durdurun, emeklinin hakkını verin diye konuştu

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.