Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kuzeyin oğlu Volkan Konak’tan “Şehit” çıkışı

2 ay önce
12 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Mustafa Barış DURAK/OnurAkayMedya – Siyasi çıkışları ile tanınan ve muhalif açıklamaları ile adından sıkça söz ettiren Kuzeyin oğlu Volkan Konak son şehit çıkışı ile gündem yarattı.

Kuzeyin oğlu Volkan Konak’tan şehit çıkışı. Konak,son dönemlerde şehit haberlerinden ötürü bir açıklamada bulundu. Konak, “siyasetçi, bürokrat ve de zenginler. Bu şerbetten sizin çocuklarınız bir yudum bile neden içmezler?” diye sordu. Siyasi çıkışları ile tanınan ve muhalif açıklamaları ile adından sıkça söz ettiren Kuzeyin oğlu Volkan Konak son şehit çıkışı ile gündem yarattı. Ünlü şarkıcı son dönemlerde şehit haberlerinden dolayı böyle bir açıklama gereği duyduğunu belirtti. Konak” Gençlerimizin başka topraklarda ölmesine şehadet şerbetini içti diyen;siyasetçi, bürokrat ve de zenginler. Bu şerbetten sizin çocuklarınız bir yudum bile neden içmezler?” diye soru sordu. Ünlü şarkıcının bu paylaşımına çok sayıda beğeni ve yorum gelirken bir çok ünlü de Kuzeyin oğluna destek verdi.

“Bazı dürzüler” demişti!

Sert açıklamalar ile bilinen Volkan Konak, ABD’ye yerleşeceği yönünde çıkan haberlere, “Bazı dürzüler istiyor diye bu ülkeyi terk etmem.” diye cevap vermişti

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1612 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.