Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

KADİR GECEMİZ MÜBAREK OLSUN

2 sene önce
68 kez okundu
KADİR GECEMİZ MÜBAREK OLSUN

Ramazan ayı’nın en mübarek anlamlı gecesidir Kadir gecesi Duâların”, şükürlerin edildiği Allah’a en yakın olan gecelerden biridir. İnsanların kendi kendilerine yetemedikleri duyguları hissettikleridir ve kendilerine verdikleri gerçek itiraflarıdır.

Kalbinizle yaptığınız her dua size mutlaka geri dönecektir. yapılan haksızlıklar kimsenin yanına kalmayacak ve bu dünyada mutlaka karşılığını bulacaktır.

İnanmak umutların her zaman önündedir. Bu mübarek gecede, ülkece çok zor günler geçirdiğimiz; gelecek adına umutlarımızın yok olmadığı şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur bizleri kendimize getirir..

Bu kutsal geceler beni her zaman etkilemiştir belli tabular altında kalmadan kimsenin dikte etmediği dualarımla, şükürlerimle Allah’a kendimi yakın hissederek bu gecede bir değil aynı duygularla biz olmak isterim.

Ruhen, bedenen varoluşa inanmak, kabullenmek, sığınmak yapılabilecek en doğru davranıştır, göstermelik inançlara karşı duruşum sadece beni bağlamıştır.

Ramazan Bayramı’nın yaklaştığı şu günlerde Kadir gecesinin huzuruna erişebilmeyi herkese nasip etmesini diliyorum yaradandan .

Allah’ım rızkımıza bolluk,bereket, kalbimize ferahlık, ömrümüze huzur ver!
darlıkta, yoklukla ,hastalıklarla bizi sınama sevdiklerimizle birlikte sağlıklı, mutlu ,inançlı bir hayat bizlere nasip et.
Kadir gecemiz mübarek olsun.
Emel Araz

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.