Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

DATÇA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ALDAL YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

10 ay önce
403 kez okundu
DATÇA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ALDAL YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

Datça Milli Egitim Müdürü Bülent Aldal” ın yeni Egitim Öğretim Yılı mesajı;
Saygıdeğer öğretmen arkadaşlarım, Sevgili öğrenciler…

Okullarımızın sizler yokken boynu bükük, koridorlarımız tıpkı kuru bir çiçek gibi solgundu. Derin bir sessizlik, terk edilmişlik hakimdi okullarımızda. Sizler tüm olumsuzlukların can suyusunuz. Okullarımıza tekrar hoş geldiniz.

Şimdi birlikte her şeyi gözden geçirme zamanı. Bizler zor dönemlerdeki Ulusal Kurtuluş Savaşı”nın mücadelesini vermiş atalarımızın torunlarıyız. Kaybettiğimiz zamanları sevgimiz, saygımız ve çalışkanlığımız ile geri kazanacağız. Bu sancılı günler, ancak kararlılığımız ile geride kalacak, hayatın gölgeli yanlarına bir aydınlık ışık tutmak üzere yol alacağız.

Sevgili velilerimiz…

Okullarımız sevgili çocuklarımız için hazırlanmış durumda. Sevgimiz ve emeğimizle her zaman yanlarında olacak, sizlerin de rehberliği ve desteği ile onları geleceğe hazırlayacağız.

Sevgimizle, yeteneğimizle biricik umudumuz çocuklarımıza güzellikler katacağımız bir yıl olması dileğiyle, başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve ebediyete intikal eden tüm öğretmenlerimizi rahmet ve saygıyla anıyor, eğitim dünyamıza geçmişten bugüne emek veren tüm öğretmenlerimize saygı ve şükranlarımı sunuyorum. 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı hepimize hayırlı olsun.”dedi.

HABER ESMERI ALEV EKEBAŞ

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.