Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Bursa Zafer Partisi Vatandaşlar’la Bayramlaştı

11 ay önce
139 kez okundu
Bursa Zafer Partisi Vatandaşlar’la Bayramlaştı

Zafer Bursa; “Bayramda da Vatandaşlarımızın Yanındayız!”

“Zafer Partisi Bursa İl Başkanlığımızda düzenlediğimiz bayramlaşma etkinliğimizi, vatandaşlarımızın yoğun katılımı ile gerçekleştirdik.” Zafer Parti Bursa İl Başkanı Adem Şimşek; “Kurban Bayramı’nın manevi değeri üzerinde vatandaşlarımızla kucaklaştık. En büyük sorunun ekonomi olduğu, Türk lirasının alım gücünün her geçen azaldığı adeta kan kaybına döndüğü ülkemizde Zafer yakındır. Bu türbülanstan Zafer Kadroları en yakın zamanda çıkartacaktır.” dedi.

Bu Bayramda, Şehit Ailelerimizi, Şanlı Gazilerimizi, yardıma muhtaç vatandaşlarımızı, hasta, yaşlı, yetim, öksüz ve kimsesiz kardeşlerimizi hatırlamalı, sosyal mesafenin gönül birlikteliğimize engel olmayacağını telefonla da olsa hissettirebilmek için elimizden gelen gayreti göstermeliyiz. 
”Kurban Bayramı vesilesiyle, milletimizin huzur içerisinde yaşaması ve vatanımızın bütünlüğü için görev yaparken hayatını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, şehit ailelerimize, gazilerimize ve yakınlarına bir defa daha şükranlarımı ifade ediyorum.” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.