Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Fatih Terim’e Belediye Başkanlığı teklifi

Fatih Terim’e Belediye Başkanlığı teklifi

Adeletin Aydınlığı Partisi Genel Başkanı Altuğ Ergüzel yerel seçimler için start verdiklerini açıkladı. Deneyimli, liyakatli ve eğitimli bir kadro ile yola çıktıklarını ve başta İstanbul, Ankara İzmir gibi bir çok büyükşehir belediyesi için önemli isimlere teklif götürüleceğini söyledi. Teklif götürülecek isimler arasında ünlü teknik direktör Fatih Terim’de bulunuyor.

MustafaBarisDurak Medya’da yer alan habere göre ünlü teknik direktör Fatih Terim’e Belediye Başkanlığı yolu gözüktü. Adaletin Aydınlığı Partisi Genel Başkanı Altuğ Ergüzel,yerel seçimler için bir çok önemli isme teklif götürüleceğini duyurdu. Karanlıktan Aydınlığa sloganıyla yola çıkan Ergüzel ” Partimize katılımlar her geçen gün artıyor. Yerel seçimler için start verdik. Başta İstanbul olmak üzere bir çok büyükşehir de adaylarımız olacak. Bunlar arasında bir çok sanatçı, aydın, akademisyen, iş insanı,sporcu da olacak.Parti olarak her zaman ülkemize hizmet etmek için çalışıyoruz” dedi.

Partinin yerel seçimlerde Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Fatih Terim’e teklifte bulunacağı öğrenildi. Memleketi Adana’dan Belediye Başkanı ol teklifine ünlü teknik adamın ne cevap vereceği şimdiden büyük merak konusu oldu

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.