Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

ANAVATAN PARTİSİ GENEL BAŞKANI İBRAHİM ÇELEBİ’DEN MEHMET ŞAHİN’E ZİYARET

ANAVATAN PARTİSİ GENEL BAŞKANI İBRAHİM ÇELEBİ’DEN MEHMET ŞAHİN’E ZİYARET

Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi ile Genel Başkan Yardımcısı Semih Narlı, İstanbul İl Başkanı Mustafa Onur Aydın, Ankara İl Başkanı Mehmet Sadık Alkin, Antalya İl Başkanı Alihan Kansu ve İlçe Başkanları, Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin’i Çözüm Ofisi’nde ziyaret ettiler.

Ülkemiz siyasetinin önemli aktörlerinden olan Anavatan Partisi’nin Genel Başkanı İbrahim Çelebi ve beraberindeki heyet, Mehmet Şahin’e Çözüm Ofisi’nde bir ziyaret gerçekleştirerek gündemi değerlendirdiler.

ÇELEBİ: MEMLEKETİNE HİZMET EDEBİLECEK LİYAKATLI ADAYLARIN PARTİMİZİ TEMSİL ETMESİNİ İSTİYORUZ.

Ziyarette konuşan Çelebi, “Partimizi merkez sağın güvenli limanı yapmak için hummalı bir çalışma içindeyiz. Bu kapsamda yerel seçimler içinde memleketine hizmet edebilecek liyakatlı adayların partimizi temsil etmesini istiyoruz” dedi.

ZİYARETLERİNDEN BÜYÜK MEMNUNİYET DUYDUM.
Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin ise “Anavatan Partisi ülkemiz siyasetinin önemli aktörlerinden birisidir. Rahmetli Cumhurbaşkanımız Turgut Özal’ın kurucusu olduğu ve ülkemiz için yaptığı hizmetlerle birçok alanda ülkemizin çağ atlamasını sağlamış bir partidir. Genel Başkanımız Sayın İbrahim Çelebi bugün çözüm ofisimizde bizleri ziyaret etti. Birlikte gündeme dair değerlendirmeler yaptık, sohbet ettik. Ben başkanımıza nazik ziyaretleri için çok teşekkür eder; başarılı çalışmalarının devamını dilerim.” dedi.
Haber: Zeki Demir

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.