Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

OĞLUNUN SURİYELİLER TARAFINDAN BIÇAKLANARAK 48. YÜZÜNDEN 6 KAFASINDAN DİKİŞ ATILAN DERTLİ BABA İSYAN ETTİ.

OĞLUNUN SURİYELİLER TARAFINDAN BIÇAKLANARAK 48. YÜZÜNDEN 6 KAFASINDAN DİKİŞ ATILAN DERTLİ BABA İSYAN ETTİ.

Türkiye’deki Suriyeli saldırıları her geçen gün artmaya devam ediyor. Saldırıların son adresi Gaziantep oldu. Üniversite öğrencisi Mustafa Aydaş, kardeşini gasp etmeye çalışan Suriyeliler tarafından bıçaklandı. Genç öğrenci saldırı sırasından yüzünden ağır yaralandı.

Olay geçen Cuma gece 23.30 sıralarında karataş mahallesinde eve giderken Suriyeli gençler tarafından bıçaklanan Üniversite öğrencisi Mustafa AYDAŞ (23) işyerinden eve giderken kardeşi ile Suriyelilerin saldırısına uğradı. Kardeşini gasp etmek isteyen bir grup Suriyeli ile tartışsan üniversite öğrencisi Mustafa AYDAŞ önce demir ve sopalar ile ölümüne dayak yedi sonrada bıçaklandı . 48 yüzüne 6 kafasına dikiş atıldı hayatı telike arz eden öğrenci AYDAŞ’ın babası İbrahim AYDAŞ saldıran Suriyelilerin serbest kalmalarına isyan etti. Baba AYDAŞ böyle bir kararın akıl almaz olduğunu benim çocuğum hayatı boyunca acı ile yaşayacak bir bir adalet olmaz olsun yetkilerden bir an önce olaya el atarak adaletin yerini bulmasını istedi . öğrenci AYDAŞ’ın annesi fenalıklar geçirerek günlerce kendine gelemedi.

BENİM AKAN KANIMIN HESABINI KİM VERECEK?

Sosyal medya hesabından saldırıya anlatan genç şu sözlerle isyan etti:

Merhabalar, ben üniversite öğrencisi Mustafa Aydaş. 4 Ağustos saat 23.30 sıralarında Gaziantep/Karataş mahallesinde kardeşimi gasp etmeye çalışan Suriyeliler tarafından bıçaklandım. Ölümcül bıçak darbesi hayatım boyunca yüzümden gitmeyecek.

Refleks anıyla kafamı geri çekmesem belki de 23 yaşında bir kardeşinizi kanı beş para etmeyen insanlar yüzünden kaybedecektiniz. Ben, bunun hesabını kime soracağım? Benim akan kanımın hesabını kim verecek? Annemin göz yaşlarının, babamın kahroluşunun hesabını kim verecek?

Madem ki eli bıçak, silah tutan bireyler var neden kendi ülkelerinde değiller? Arkadaşlar, ben sadece kardeşimi korumak istedim. Kötü bir şey yapmadım. Sonucu ise bu oldu. Kafamda 6,yüzümde 48 adet dikiş. Daha da söyleyecek bir cümlem yok. Kimsenin başına gelmemesi dileğiyle.

Üzerimde motorcu kaskı haricinde sert, delici veya kesici bir alet olmadığını da belirtmekte fayda görüyorum. Benim yerimde siz, kardeşiniz, anneniz veya babanız da olabilirdi. Bu konunun bir çözümü olması gerekiyor

 

kaynak :ipek yolu haber

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.