Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

MANEVİYATIMİZ!

2 sene önce
114 kez okundu
MANEVİYATIMİZ!

Manevi kuvvettir Ruh. Insanın yaşamı süresinde bedenin yönetimine hakimiyetiyle var olarak manevi gücün ne kadar önemli olduğunu bize gösterir.

Vücudumuzu bir zırh gibi kaplayan ruh, duygular eşliğinde ve mantığında birleşmesiyle kendini tamamlar.
Mükemmellik diye bir şey yoktur hayatta ne kadar bakışlarımızı içimize çevirirsek kendimizi tanımamız o kadar kolaylaşır
Kim bilir kaçıncı dünyaya  gelişimizdir bu? Ne gibi sınavlar bekliyordur bizi?

Ne kadarını onlardan alacağız neler katacağız ,neler vereceğimiz? Öğreneceklerimiz öğrendiklerimizin teminatı olacaktır belkide, olumlu tarafı daha önceki yaşamı  bilmeyişimiz, olumsuz tarafı deneyimlediklerimizin doğruluk oranları tekamüller yapılan iyiliklere kötülüklere göre tekrarlanacaktır.

Bu yüzden kendi içimize bakışlarımızı ne kadar erken çevirirsek kendimize o kadar  iyilik etmiş olarak hata payını aza indirmiş olacağız. Tabii ki bu bilinçlenme hızımıza da bağlı paralel gelişecektir boyut atlamalarımız hızlanacak çevremizdekiler  bizim gibi kendini yetiştirenlerle olup daha rahat bir yaşam kalitesini elde etmiş olacağız .

  1. Kısaca  bu dünyada doğruluğu, öze dönmeye yaşadıklarımızla yaşattıklarımızla elde edeceğiz ya sınanmaya  devam veya tamam denileceğiz..
    Doğrulukmu ?Hayatın tokatlarımı?
    Seçim sizin, bizim, hepimizin kural bu.
    Iyi şanslar herkese…
    Emel Araz
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.