Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

HAYVAN DÜŞMANLARI BU KEZ YAZAR TALHA KAÇAR’I HEDEF ALDI

HAYVAN DÜŞMANLARI BU KEZ YAZAR TALHA KAÇAR’I HEDEF ALDI

Hayvan Hakları camiası tarafından tanınan ve yaptığı çalışmalar ile tebrik toplayan yazarımız ve aynı zamanda hayvan hakları aktivisti Talha KAÇAR’a saldırı düzenlendi.

Yazar Talha Kaçar”ın X hesabı üzerinden yazısını paylaşmasının ardından hayvan düşmanları ve aynı zamanda bireysel silahlanma çağrısı yapan kişiler tarafından hedef gösterildi.

Yazarımıza hakaret eden bu kişilerin yurt dışından ülkemizi kaosa sürüklemeye ve hayvanları öldürmek için bazı kişileri kışkırttıkları açık ve net bir şekilde ortadadır.
Yurtdışından yapılan çağrılara kulak asmamamız konusunda daha önceden de makalesi olan yazarımız Talha Kaçar olayla ilgili şunları söyledi. “Zannettiler ki beni korkuta bilirler, Zannettiler ki beni durdura bilirler, Zannettiler ki beni döndüre bilirler. Bende buradan söylüyorum; Korkutamazsınız beni, Durduramazsınız beni, Döndüremezsiniz beni! Tüm engellemelere ve saldırılara rağmen yazılarımı yazmaya ve mücadeleme devam edeceğim.

Onlar taş atarlarsa ben kaya olurum, onlar klavye başında delikanlı olmaya devam etsinler. Ben avukatım aracılığı ile suç duyurusunda bulunacağım. Gerçi hepsi yurtdışı hesabı olduğu için ülkeye giriş yaptıkları an adli işlemler başlayacaktır. Tüm hayvanseverlere desteklerinden dolayı teşekkür ederim.” dedi.

Haber

Yasemin Tiryaki Acar

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.