Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

ALANYA DA KORKULAN YANGINA MUDAHALA EDİLDİ

2 ay önce
7 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Alanya Bayırkozağacı köyünde akşam saatlerinde çıkan orman yangını, sabah saatlerinde söndürüldü.
Alanya ve Antalya Büyükşehir Belediye yangın söndürme araçları ve Orman İşletme Müdürlüğü araçlarının yoğun çabaları sonucu söndürülen yangınla ilgili soruşturma devam ediyor. Elektrik tellerinden çıktığı tahmin edilen bölgedeki vatandaşlar evlerinden tahliye edildi. Gece boyunca süren çalışmalarla alevler kontrol altına alındı.
Antalya’nın Alanya da orman yangını başladı. Toslak, Emişbeleni, Güzelbağ ve Bayırkozağacı mahallerinde başlayan yangın endişe yarattı.

alevler kontrol altına alınırken Bayırkozağacı yangını saatlerce devam etti Yangın, rüzgârın etkisiyle kısa sürede geniş alana yayıldı yangının bildirmesiyle, olay yerine orman ve itfaiye ekibi müdahale etti Kısa sürede olay yerine giden ekipler karadan müdahale yangının elektrik tellerinden çıktığı tahmin ediliyor

Oluşacak tehlikeye karşı önlem açısından yandan yangın bölgesine yakın yerleşim yerindeki evlerden vatandaşlar da tahliye edildi.
Kıvılcımların yayılmasına karşın dikkatli ve gerekli önlem alınarak tedbir almış bulunmaktadır herhangi oluşacak bir risk ve tehlikeye karşı alanı boşalttık yağmurunda yağmasıyla Yangına yakın bölgedeki vatandaşları, can güvenliği için daha güvenli yerlere taşındılar
Saatler sonra yağmurun etkisini arttırması düşünülüyor yangın kontrol altına alınmış olacaktır

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1914 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.