Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Büyük Anadolu Sancak Hareketi Genelbaşkanı Süslü: 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı Yayınladı

2 sene önce
329 kez okundu
Büyük Anadolu Sancak Hareketi Genelbaşkanı Süslü: 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı Yayınladı

Büyük Anadolu Sancak Hareketi Genelbaşkanı Recep Süslü:
Cumhuriyetimizin 99″cu kuruluş yıl dönümü nedeniyle ile kutlama mesajı yayınladı.  

Süslü mesajında:
“Bugün aziz milletimizin, Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde başlattığı ve büyük fedakârlıklarla kazandığı eşsiz zafer neticesinde kurulan Cumhuriyetimizin 99. kuruluş yıl dönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Cumhuriyet, getirdiği yenilikler ve atılımlar ile Türk Milletine yeni ufuklar açmış, ekonomik, sosyal ve siyasal yaşantımıza bir dinamizm getirerek tarihimizin en büyük çağdaşlaşma hamlesi olmuştur.

Ülkemiz, ilerleyen demokrasisi, gelişen ekonomisi, güçlü ordusu ve zengin insan kaynağı ile uluslararası alanda giderek daha saygın bir konum kazanmaktadır. Muhakkak ki bunda gücünü milletinden alan demokratik bir Cumhuriyet rejiminin olması önemli rol oynamıştır.

Aziz Milletimiz; Cumhuriyetine, demokrasisine ve milli iradesine yönelik tehditleri bertaraf edeceğini ve bu değerlerine son nefesine kadar sahip çıkacağını bugüne kadar tüm dünyaya göstermiş ve bundan sonra da göstermeye hazırdır. Türk Milleti ne zaman bir araya gelmişse, bir ve beraber olmuşsa büyük zaferler kazanmıştır. 

Birliğimizi geçmişte olduğu gibi bugün de, gelecekte de hep muhafaza edeceğiz. Birlik ve bütünlüğümüze, demokrasimize, barışımıza, kardeşliğimize sahip çıkmaya, Cumhuriyetimizin temel değerlerini her türlü tartışmanın üzerinde tutmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını, şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, bütün vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramı’nı canı gönülden kutluyorum.”

Haber;; Mehpare Oymak

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.