Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

YALOVA DA NARKOTİK OPERASYON

YALOVA DA  NARKOTİK OPERASYON

Yalova İl Emniyet Müdürlüğümüz koordinesinde; Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotim Ekiplerimiz tarafından ilimiz içerisinde Uyuşturucu Madde Ticareti yapan ve yaptıran şahısların, tespiti ve yakalanmasına yönelik çalışmalar aralıksız olarak sürdürülmektedir.

Ekiplerimiz tarafından yürütülen çalışmalarda İstanbul İlinden 34 Plaka Sayılı Araç ile ilimize uyuşturucu madde nakli yapacakları yine ikametgâhlarında yüklü miktarda uyuşturucu madde bulundurdukları bilgisi ile temin ettikleri uyuşturucu maddeleri sokak düzeyinde torbacı tabir edilen sokak satıcılarına ulaştırarak ilimiz içerisinde uyuşturucu madde ticareti yaptıkları tespit edilen M.E. H.A. ile M.E. A. isimli şüpheli şahıslar içerisinde bulundukları 34 Plaka Sayılı Araç ile ilimiz yol güzergâhında durdurularak etkisiz hale getirilmişlerdir.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz tarafından Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak Suçu kapsamında yakalanarak gözaltına alınan ve birbirleriyle bağlantılı müşterek hareket ettikleri değerlendirilen edilen M.E. H.A. ile M.E. A. isimli şüpheli şahısların araç ve ikametgâh adreslerinde yapılan aramalarda;

770 Adet Ecstasy Hap,

125.85 Gram Skunk Maddesi, ,

26.53 Gram Esrar Maddesi,

1 Adet Hassas Terazi ele geçirilmiştir.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz tarafından Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak Suçu kapsamında yürütülen soruşturma neticesinde yakalanarak gözaltına alınan M.E. H.A. ile M.E. A. isimli şüpheli şahıslar sevk edildikleri Adli Makamlarca M.E. Tutuklanarak Cezaevine gönderilmiş; M.E. A. ile H.A. isimli şahıslar hakkında Adli Kontrol Şartı Tedbir Kararı Uygulaması verilmiştir.

Halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanmasına yönelik başta Uyuşturucu Madde Suçları olmak üzere suç ve suçlulara yönelik çalışmalarımız aralıksız ve kararlılıkla sürdürülecektir.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.