Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Zafer Partisi Yıldırım İlçe Başkanlığına Hasan Taştan atandı

3 sene önce
865 kez okundu
Zafer Partisi Yıldırım İlçe Başkanlığına Hasan Taştan atandı

Teşkilatlanma çalışmalarına Yıldırım İlçe Başkanlığı ile devam eden parti “Zafer Yolunda” sağlam adımlarla devam ediyor. Zafer Parti İl Başkanı Halil İbrahim Aydın; İlçe Başkanları’nın da katıldığı “Yıldırım İlçe Atamasında” partinin Bursa’da aldığı yola vurgu yaparak; “Çok kısa bir zamanda kurulmamıza rağmen bugün 5’ci ilçemizi yılsonuna kadarda inşallah 8’ci ilçemizi de atayarak bu kutlu yolda kongre dönemimizi başlatacağız. Yıldırım ilçemizin kaybolmuş yalnızlığına genç, dinamik ilçe başkanımız ses olacak, 700 bine yakın Yıldırımlının nefesi olacaktır. Kendisine başarılar diliyorum.” dedi.

İlçe Başkanlığına atanan Hasan Taştan; “Beni bu görevle görevlendiren başta Genel Başkanım sayın Prof. Dr. Ümit Özdağ, İl Başkanım sayın Halil İbrahim Aydın, partimin Genel Merkez Yöneticileri, aziz ilçe başkanlarım ve gönüldaşlarımıza teşekkür ederim. Bursa’nın ikinci büyük ilçesinin yalnızlığına çare olacağız. Kavgamızı ilçemizi gelişen ilçeler arasında Türkiye’de ilk 10’da olması için mesaimizin son kuruşuna kadar mücadele etmek üzerine kurduk. Yıldırım’da ZAFER farkını tüm vatandaşlarımıza hissettireceğiz.” dedi.

Taştan; “Ruhları kut bulmuş kadim soyun mübarek topraklardır Türkiye Cumhuriyeti Ülkemizin kurucusu olan Gazi Mareşal Mustafa Kemal Atatürk’ün eşsiz liderliği ile tüm acuna dik bir duruş, mücadele, deha bir zekâ sergileyerek asil Türk Milleti’nin tekrar küllerinden doğmuş olan zengin kültüre ve coğrafyaya sahip bu ülkemizi; yaşam kalitesi yüksek eğitimde, adalette, sosyal yaşam ve ekonomide daha ferah seviyeye ulaşmasını şiar edinmiş Zafer Partisi ‘ne Yıldırım İlçesi kurucu başkanı olarak dâhil olmanın kivancındayım.

Türk soylu kadın ve adamlar tarafından bu kutlu vatan yönetilmelidir. Sistem, her ne kadar kendi ekseninde hareket etmemizi baskilasa da biz Türk’üz, dolayısıyla farkındalıklarımız olmalıdır. Gücümüzü, asil kanımızdaki milli hafızadan almaya başladığımız anda hedeflerine ulaşacak olan kişileriz. Sınırlarımız içerisine çeşitli gerekçelerle sokuşturulan ve planlı şekilde vatandaşlık verilen ve hatta vatandaşlık verilmeyen tüm Suriyelilerin ve Afganlıların hepsi G-87 Tahdit kodu ile gözlem altına alınıp ivedilikle sınır dışı edilmelidir. Çünkü Türkiye Cumhuriyeti, sanılandan çok daha özeldir.

Tüm bu bilinç ile yol alacağım Zafer Partisi’ndeki gönül dostlarıma varlıklarından dolayı teşekkür ediyorum. Kadim Türk Milleti adına kutlu olsun.” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.