Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Yarın MERSİN de düzenlenecek milliyetçi hareket partisi “Aday belli Karar Net” mintingi için Antalya il ve ilçe başkanları yola çıktı.

3 ay önce
18 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Yarın yapılacak olan Mersin Mitingimize Antalya İl Başkanlığımız tarafından yapılan plan ve program çerçevesinde, tüm teşkilatılarımızın da yoğun ve özverili çalışmaları sonucunda hemşehrilerimizle birlikte Mersinde “Aday Belli Karar Net” mitingimizde Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin yanında olacağız dedi.

Devlet Bahçeli’nin katılacağı “2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net” temalı açık hava toplantısının, 18 Aralık Pazar günü gerçekleşeceğini belirtildi.

MHP’nin Antalya, Adana, Osmaniye ve Hatay il teşkilatlarının katılımıyla Mersin’de düzenlenecek “Aday Belli, Karar Net” mitingi hakkında bilgi veren Yılmaz, şöyle konuştu: “Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli, 18 Aralık Pazar günü saat 15.00’te Mersin Millet Bahçesi’nde olacak. Mitingimizi gerçekleştireceğiz. Bilge liderimizin vereceği mesajlar, hem Mersin hem de Türkiye açısından büyük önem arz etmektedir. Bu açıdan miting alanında bir ve beraber olmak için sizleri davet ediyorum.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1914 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.