Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

YALOVA’DA SİNAN AKÇIL RÜZGARI ESTİ

YALOVA’DA SİNAN AKÇIL RÜZGARI ESTİ

Yalova’nın il oluşunun 28. yıldönümünde Yalova Belediyesi tarafından düzenlenen Sinan Akçıl konserine, Yalovalı vatandaşlar, Barış Manço Amfi Tiyatrosunu doldurarak büyük ilgi gösterdi.

Yalova’nın il oluşunun 28. yılına denk gelen 7-7-2023 tarihinde gerçekleşen konsere Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk eşi Gökşen Şahin Tutuk, AK Parti İl Başkanı Başkanı Umt Güçlü, Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Şahin, Bahaddin Erbay, Ahmet Sarıduman, Volkan Dadaloğlu ile birlikte Gazeteci ve Yazar Sevda Türküsev’de katılarak, coşkuya ortak oldu.

Şarkıcılığı yanı sıra birbirinden güzel eserlerin söz yazarı ve besteleyicisi olan Akçıl, Amfi Tiyatroyu dolduran binlerce Yalovalıya, Yalova’nın İl oluşunun 28. yılında muhteşem dakikalar yaşattı. Akçıl’ın şarkılarına eşlik eden Yalovalılar, böyle unutulmaz bir gece yaşatmasından dolayı Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’a ve Yalova Belediyesine teşekkürlerini ilettiler.

Başkan Tutuk ‘Daha Yeni Başlıyoruz’

Yalovalılara sahnede birbirinden güzel eserlerini seslendiren Akçıl’a Yalovalılar adına teşekkür ederek plaket ve çiçek takdim eden Başkan Tutuk; “Bu özel günümüze renk katan Sinan Akçıl’a Yalovalı hemşerilerim adına çok teşekkür ediyorum. Yaz sezonuna hızlı bir giriş yapmıştık ve bunu Sinan Akçıl konseriyle devam ettirdik. Konserlerimize daha yeni başlıyoruz sözünü buradan sizlere duyurmak isterim. Yalova’nın kurtuluş şenlikleri başta olmak üzere yaz boyunca hemşerilerimiz Yalova Belediyesi’nin düzenleyeceği konserlerle unutulmaz bir yaz sezonu geçirecek” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.