Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Başkan Bozkurt’tan “24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama mesajı”

1 sene önce
112 kez okundu
Başkan Bozkurt’tan “24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama mesajı”

Siyasetçi Abdulkadir Bozkurt 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle kutlama mesajı yayınladı.Başkan Bozkurt mesajında; “Bir milletin çağdaş medeniyetler seviyesine çıkmasında en büyük rolü oynayan öğretmenlerimizi millet olarak her zaman el üstünde tutmuşuzdur.

Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Ulusları kurtaracak olan yalnız ve ancak öğretmenlerdir.” sözüyle öğretmenliğin ne kadar ulvi bir meslek olduğuna önemle dikkat çekmiştir.

Bir milletin milli, ahlâki ve kültürel yönden güçlü ve medeniyet bakımından kalkınmışlığının öğretmenlerin üstün çalışmalarına bağlı olduğu asla unutulmamalıdır.

Öğretmenler dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar medeniyetin,bilginin,barışın ve sevginin öncüleri örnek insanlar olmuşlardır.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmet ve saygı ile anıyor, emekli ve halen ülkemizin dört bir yanında fedakarca çalışarak bu kutsal görevi yerine getiren değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyor, sağlık,mutluluk ve başarılar diliyorum.’ dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.