Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

KAPIMIZ HEP AÇIK OLACAK

3 sene önce
861 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

BURSASPOR BAŞKAN ADAYI EMİN ADANUR, BURSASPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ.

Bursa- Bursa’nın ve tüm dünyada Bursaspor’a gönül veren milyonların gözü yeşilbeyazlı kulübün 5 Haziran’da yapılacağı  kongre de olacak.

Başkan adayları Bursaspor’un geleceğini inşa edecek projelerini anlatmak ve Bursaspor’u hak ettiği hedeflere ulaştıracak kurmayları ile birlikte ziyaretlerine devam ediyor.

Bursa kamuoyunun yakından tanıdığı genç iş insanı, genç başkan adayı Emin Adanur çalışmaları kapsamında kurmayları ile birlikte Bursaspor Taraftarlar Derneği’ne ziyarette bulundu.

Adanur ve kurmayları, Bursaspor Taraftarlar Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Gürmen ve Dernek Yönetimi ile Tarafsız Yerel Gazeteciler Derneği (TYGD) Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Şube Başkanı Mahmut Yayla ve usta gazeteci, TYGD Çevre ve Şehircilik Kurul Başkanı Osman Çetin ile bir araya geldi.

Adanur ‘a, Bursaspor Taraftarlar Derneği’nin büyüklüğü, tarihi, geçmişi, taraftarlar ve Bursa için önemi ile yaptıkları ve yapacaklarını anlatan Bursaspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Gürmen, Başkan olması durumunda dernek ile işbirliği içerisinde başarılı olabileceğinin altını çizerken kulübün itibarının artması ve taraftarın güven ortamını hissetmesinin çok önemli olduğuna da vurgu yaptı.

Bursaspor’un gelecek dönemi için ilk hedeflerinin sportif başarı olduğunu belirten Adanur, sağlanacak sportif başarının ardından Bursaspor’un hak ettiği hedefe ulaştıracaklarını belirtti.

Bursaspor’a gönül veren milyonlar gibi düşündüklerini ve Teknik Direktör Mustafa Er ile yollarına devam edeceklerinin altını çizen Emin Adanur, Pablo Batalla’nın da teknik ekipte yer alacağına vurgu yaptı.

Adanur ayrıca Başkan olması durumunda Gürmen’e, Bursaspor Taraftarlar Derneği’ne Bursaspor Başkanlık makamının açık olacağı konusunda söz verdi.

Reklam
Kullanıcı
Kanalda toplam 1037 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.