Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Ümit Özdağ’dan Sığınmacı Açıklaması

2 sene önce
105 kez okundu
Ümit Özdağ’dan Sığınmacı Açıklaması

_*Değerli Basın Mensupları,*_

 

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ Trabzon’da basın açıklaması yaptı. Mülteci ve kaçakların gerçek rakamını belirtti.

 

Net Sığınmacı Ve Kaçakların Rakamlarını Açıklıyorum

 

“İstanbul’daki sığınmacı ve kaçak istilasından kaçanlar Karadeniz’de şehirlerine döndüklerinde, kentlerinde ekonomik sıkıntıların yanında kaçak istilasıyla karşı karşıya kalıyorlar. Samsun, Giresun, Ordu esnafı, sığınmacılardan bıkmış durumda. AK Parti, Türk milletine düşman sığınmacı politikasıyla, ülkemizin göç adı altında işgal edilmesinin yolunu açmıştır. BM, geri dönen sayısını 100 bin olarak veriyor. AKP 500 bin kişi döndü derken yalan söylüyor.”

 

İşte Gerçek Rakamlar

 

”Buna göre; Temmuz 2022 itibarıyla, 64 bin Iraklıya vatandaşlık verildi. 56 bin İranlıya vatandaşlık verildi. Afrika ülkelerinden gelenlere 54 bin vatandaşlık verilmiş. 13 bin Pakistanlıya vatandaşlık verilmiş. 37 bin Afgan’a vatandaşlık verilmiş. . Dün, Soylu, TV’de vatandaşlık verilen Afgan sayısının 39 bin 294 olduğunu açıkladı. Bu benim 1 ay önce açıkladığım sayıdan 1481 tane daha fazla. Demek ki, son 1 ayda 1481 Afgan’a daha vatandaşlık vermişler. Sayın Soylu’ya teşekkür ediyorum. Kendisine bağlı vatandaşlık ve nüfus işlerinin yalan söylediğini, benim doğru söylediğimi teyit etti. Dün, Soylu, TV’de vatandaşlık verilen Afgan sayısının 39 bin 294 olduğunu açıkladı. Bu benim 1 ay önce açıkladığım sayıdan 1481 tane daha fazla. Demek ki, son 1 ayda 1481 Afgan’a daha vatandaşlık vermişler. Sayın Soylu’ya teşekkür ediyorum. Kendisine bağlı vatandaşlık ve nüfus işlerinin yalan söylediğini, benim doğru söylediğimi teyit etti.  Sadece İstanbul’da günde ortalama 70 Suriyeli aileye vatandaşlık veriliyor. Bunu 8 ile çarpın. Anne, baba ve 6 çocuk… Biliyorum ki bu rakamı İçişleri bugün yalanlayacak. Vatandaşlık verilenlere 10 yıl oy vermeyi engelleyen bir yasal düzenleme yapılması kaçınılmazdır. AK Parti gidince bu vatandaşlıkların hepsini iptal edeceğiz. ”

 

Basın Bülteni ve fotoğraf ektedir.

 

Değerlendirmenizi rica eder, iyi çalışmalar dileriz.

Kaynak Ahmet Bayer

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.