Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

TYGD Genel Başkanı Akçahanoğlu Kurban Bayramı Kutlama Mesajı Yayınladı

1 ay önce
87 kez okundu
TYGD Genel Başkanı Akçahanoğlu Kurban Bayramı Kutlama Mesajı Yayınladı

TYGD Genel Başkanı Kenan Akçahanoğlu Kurban Bayramı Nedeni ile Kutlama Mesajı Yayınladı

 
 

“Bayramlarda kardeşliğin ve millet olma şuurunun pekiştiği ve bayramın birlik ve beraberlik içinde geçmesini diliyorum” diyen
TYGD Genel Başkan Akçahanoğlu,
“Kurban Bayramı’nda paylaşma ve yardımlaşmanın en güzel örneklerinin yaşandığını ve dini ve milli duygularımızın zirveye çıktığı bu günlerde; sıkıntı ve kaygılarımızdan uzaklaşarak, sevginin, rahmetin, bolluk ve bereketin hâkim olduğu bir havayı hep birlikte teneffüs etmeyi umut ediyorum.

Bayramlar insanlar arasında kardeşliğin canlanmasına, birlik ve beraberliğin pekişmesine vesile olan günlerdir. Manevi duyguların zirveye çıktığı bu günlerde fakiri, kimsesizi, yetimi, öksüzü, yaşlıyı her zaman bağrına basmış bir toplumun fertleri olarak, yardımsever halkımızın, kimsesiz, yardıma muhtaç çocuklar ile ilgiye muhtaç yaşlılarımızdan maddi ve manevi desteklerini esirgemeyeceğine inanıyorum.

Paylaşma ve yardımlaşma ruhunun ortaya konulduğu Kurban Bayramı’nı en iyi şekilde değerlendirerek, bu günlerin bize getirdiği huzur ortamının değerini iyi bilerek, kötülüklerden uzaklaşarak, iyiliği ve doğruluğu bir yaşam ilkesi olarak benimseyerek yaşamalıyız.

Kurban Bayramının birlik beraberliğimizi ve kardeşliğimizi daim kılması ve ülkemize huzur getirmesi dileğiyle tüm İslam aleminin mübarek kurban bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”dedi.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.