Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

KADININ EN BÜYÜK RAKÍBÍ YÍNE KADINDIR

2 sene önce
113 kez okundu
KADININ EN BÜYÜK RAKÍBÍ YÍNE KADINDIR

Merhabalar,

Bugün kendi cinslerime dokunayım dedim…

Kadının dostu hiçbir zaman kadın olmuyor malesef yaşam tecrübelerimden edindiklerim bu yönde tehlikeli olanda seviyormuş gibi yapıp yapıp içten içe fesatlık besleyen ve bunu ustalıkla saklayan kadınlar tanıdım ben bu yüzden kendi hemcinslerime malesef pek güvenmem bir elimin parmaklarını geçmez güvendiklerim onlarda iyice emin olduklarımdır.

Hayat mücadelesi veren ödün vermeyen ayakları üzerinde duran kimseyle derdi olmayan kendine yeten onurlu gururlu kadınlardır. Dost diyebileceklerim.

Hayatta en nefret ettiğim kadın modelleri kibirli insanlar tepeden bakan her şeyi bilen karşısındakinin başarısına kıskanan sanki dünya onun üzerinde kurulmuş gibi her şeye sahip olmaya çalışan şımarık kadınları hiç sevmem.

Bu yüzdendir erkek arkadaşlarım daha fazladır benim, sanılmasın ki karşı cins olarak bakıyorum Hayır insan olarak ve komplekssiz oldukları dün nasıl davranıyorsa bugünde çizgisini bozmayan oduğu gibi olan arkadaşlarım onlar.
İçlerinde farklı yöne kaymak isteyenler yok mu Elbette var ama ben onlara o kadar güzel ikna ederim ki dostluklarımız devam eder çoğunlukta.

Özel durumlar her zaman farklıdır adı üstünde özel. Bunlar genel arkadaşlıkla bağlantılı değildir. Milletin kıskançlıkları ile uğraşıp kendimi yoracağıma erkek arkadaşlarımla komplekssiz bir dostluk yaşamayı tercih ederim tabi Bu herkesle de olmuyor Seçtiklerimle…

Çok isterdim kadınların birlik olup Kıskançlık yapmadan birbirlerini olduğu gibi görmelerini gerektiğinde yardımcı destek olmalarını çözüm üretmelerini boş gereksiz kaprislerle değil insanca paylaşımlarını ….!!

Sevgiyle kalın dostlarım….
Emel Araz

 

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.