Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Bozkent AŞ’den ‘Turuncu Sevdam’ kampanyamıza destek

1 sene önce
85 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç
Başkanımız Hasan Çavuşoğlu ve Futbol Şube Sorumlumuz Ali Baki Boz, ‘Turuncu Sevdam’ kampanyasına destek veren Bozkent AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Boz’a teşekkür ziyaretinde bulundu.
Başkanımız Hasan Çavuşoğlu ve Futbol Şube Sorumlumuz Ali Baki Boz, Alanyaspor Store mağazamızın başlatmış olduğu ‘Turuncu Sevdam’ kampanyasına destek vermek amacıyla 15 adet kombine ve 50 adet forma satın alan Bozkent AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Boz’u ziyaret etti. Ziyarete Bozkent AŞ Müdürü Bülent Yıldız ve Kulübümüzün Kurumsal Satış Müdürü Serhat Coşkun da eşlik etti. Başkanımız Hasan Çavuşoğlu, kampanyaya destek veren Hasan Boz’a teşekkür ederek, “Mağazamızın başlattığı bu kampanyaya destek her geçen gün artıyor. Bozkent AŞ yönetimi de kampanyamıza katılarak bize destek verdi. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hasan Boz ise, “Corendon Alanyaspor’umuzun her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Sadece bu kampanyaya değil, kulübümüzün her zaman destekçisi olmalıyız. Takımımıza başarılarla dolu bir sezon diliyorum.” diye konuştu.
Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2544 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.