Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Pursaklar” CHP ilçe başkanı Aydın; Lozan anlaşmasının 100 yılını kutladı Pursaklar CHP ilçe başkanlığında düzenlenen basın açıklamasında Lozan anlaşmasının 100. yılı nedeniyle mesajı yayınladı. CHP ilçe başkanı Mehmet Aydın; Lozan anlaşmasının 100 yılını kutladı. Lozan Barış Antlaşması’nın önemine değindi. Aydın, Ayrıca 24 Temmuz Basın Özgürlüğü günü ile İlgili olarak da basına sansürde 180 ülke arasında 165’inci sıraya düştüğümüzü belirten. Aydın, “görevini hiç bir etki altında kalmadan yerine getiren gazetecilerin 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutluyorum.” dedi.

11 ay önce
50 kez okundu
Pursaklar” CHP ilçe başkanı Aydın; Lozan anlaşmasının 100  yılını kutladı   Pursaklar CHP ilçe başkanlığında düzenlenen basın açıklamasında Lozan anlaşmasının 100. yılı nedeniyle mesajı yayınladı.  CHP ilçe başkanı Mehmet Aydın; Lozan anlaşmasının 100  yılını kutladı. Lozan Barış Antlaşması’nın önemine değindi. Aydın, Ayrıca 24 Temmuz Basın Özgürlüğü günü ile İlgili olarak da basına sansürde  180 ülke arasında 165’inci sıraya düştüğümüzü belirten. Aydın, “görevini hiç bir etki altında kalmadan yerine getiren gazetecilerin 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutluyorum.” dedi.

Pursaklar” CHP ilçe başkanı Aydın; Lozan anlaşmasının 100 yılını kutladı

Pursaklar CHP ilçe başkanlığında düzenlenen basın açıklamasında Lozan anlaşmasının 100. yılı nedeniyle mesajı yayınladı.

CHP ilçe başkanı Mehmet Aydın; Lozan anlaşmasının 100 yılını kutladı.
Lozan Barış Antlaşması’nın önemine değindi.
Aydın, Ayrıca 24 Temmuz Basın Özgürlüğü günü ile İlgili olarak da basına sansürde
180 ülke arasında 165’inci sıraya düştüğümüzü belirten.
Aydın, “görevini hiç bir etki altında kalmadan yerine getiren gazetecilerin 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutluyorum.” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.